Tydzień oszczędzania z BNP Paribas Bankiem

Bankowość

Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania BNP Paribas Bank Polska oferuje klientom przez tydzień lokatę na nowe środki, oprocentowaną na poziomie 3 proc.

Światowy Dzień Oszczędzania jest obchodzony 31 października. Z tej okazji BNP Paribas Bank Polska przygotował specjalną ofertę oszczędnościową. Klienci, którzy w dniach od 27 do 31 października br., odwiedzą jeden z oddziałów banku, będą mogli skorzystać z 3-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 3 proc. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 000 zł, a maksymalna to 500 000 zł. Klient może założyć jedną taką lokatę. Bank nie wymaga do tego otwarcia konta osobistego.

Światowy Dzień Oszczędzania to inicjatywa europejskich banków, która ma na celu promowanie oszczędzania. Nam również ta idea jest bliska, ponieważ wiemy, że świadomi i wyedukowani konsumenci korzystają z odpowiednich instrumentów finansowych, a tym samym mają szansę na pomnażanie swojego majątku – komentuje Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku Polska.

W stałej ofercie oszczędnościowej Banku BNP Paribas znajdują się także inne produkty, takie jak Konto Dobrze Oszczędnościowe czy lokaty z funduszami inwestycyjnymi. Do 31 października trwa również subskrypcja na produkt strukturyzowany GlobalStars II.

Specjalna oferta lokaty dostępna jest przez tydzień we wszystkich 222 oddziałach banku w całej Polsce.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska SA

Udostępnij artykuł: