Tydzień oszczędzania z BNP Paribas Bankiem

Bankowość

Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania BNP Paribas Bank Polska oferuje klientom przez tydzień lokatę na nowe środki, oprocentowaną na poziomie 3 proc.

Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania BNP Paribas Bank Polska oferuje klientom przez tydzień lokatę na nowe środki, oprocentowaną na poziomie 3 proc.

Światowy Dzień Oszczędzania jest obchodzony 31 października. Z tej okazji BNP Paribas Bank Polska przygotował specjalną ofertę oszczędnościową. Klienci, którzy w dniach od 27 do 31 października br., odwiedzą jeden z oddziałów banku, będą mogli skorzystać z 3-miesięcznej lokaty z oprocentowaniem 3 proc. Minimalna kwota wpłaty wynosi 10 000 zł, a maksymalna to 500 000 zł. Klient może założyć jedną taką lokatę. Bank nie wymaga do tego otwarcia konta osobistego.

- Światowy Dzień Oszczędzania to inicjatywa europejskich banków, która ma na celu promowanie oszczędzania. Nam również ta idea jest bliska, ponieważ wiemy, że świadomi i wyedukowani konsumenci korzystają z odpowiednich instrumentów finansowych, a tym samym mają szansę na pomnażanie swojego majątku - komentuje Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku Polska.

W stałej ofercie oszczędnościowej Banku BNP Paribas znajdują się także inne produkty, takie jak Konto Dobrze Oszczędnościowe czy lokaty z funduszami inwestycyjnymi. Do 31 października trwa również subskrypcja na produkt strukturyzowany GlobalStars II.

Specjalna oferta lokaty dostępna jest przez tydzień we wszystkich 222 oddziałach banku w całej Polsce.

Źródło: BNP Paribas Bank Polska SA

Udostępnij artykuł: