Tysiąc złotych wystarczy, aby zacząć inwestować na rynku nieruchomości

Inwestycje / Multimedia / Nieruchomości

Artur Kucharzyk
Fot. aleBank.pl

Artur Kucharzyk z firmy Podnajem – Develocus rozpoczął działalność na rynku nieruchomości cztery lata temu, mając w kieszeni tysiąc złotych. W tej chwili wynajmuje szereg mieszkań, inne kupuje i sprzedaje z zyskiem.

Artur Kucharzyk: działając na rynku #nieruchomości, trzeba chcieć się uczyć i rozwijać, a także należy obserwować często zmieniają się regulacje prawne #mieszkania #RynekNieruchomości

Najczęstszym sposobem zarabiania na rynku nieruchomości jest kupowanie mieszkań, a następnie ich wynajmowanie. Niektórzy inwestorzy zajmują się tzw. flipowaniem mieszkań, czyli kupowaniem, a następnie sprzedawaniem z zyskiem nieruchomości.

Różne możliwości zarabiania na rynku nieruchomości

Inny sposób zarabiania to podnajem mieszkań, zarządzanie nieruchomościami w imieniu właścicieli,
inwestowanie w lokale użytkowe, a nawet inwestowanie w garaże czy w komórki lokatorskie – wylicza możliwości zarabiania na rynku nieruchomości Artur Kucharzyk.

Potrzebna wiedza i doświadczenie

Jednak inwestowanie w nieruchomości wymaga wiedzy i doświadczenia, bo czasami można ponieść dotkliwą porażkę. Tak się zdarzyło także w karierze Artura Kucharzyka, który kupił zadłużone mieszkanie. Kupił je, oddłużył, ale po jakimś czasie od momentu kupna mieszkania ujawnił się
kolejny komornik, co całkowicie zmieniło opłacalność inwestycji.

 

Udostępnij artykuł: