Ubezpieczenia turystyczne Signal Iduny dla klientów fly.pl

Finanse i gospodarka

Signal Iduna w ramach współpracy z portalem fly.pl, oferuje klientom tego internetowego biura podróży specjalną ofertę ubezpieczeń turystycznych. Aplikacja sprzedażowa umieszczona jest na stronie fly.pl w zakładce Extra.

To kolejny krok we współpracy ubezpieczyciela oraz fly.pl. Klienci portalu już teraz mogą ubezpieczyć się podczas podróży po Europie w dwóch opcjach – standardowy wyjazd turystyczny oraz wyjazd połączony z uprawianiem sportów zimowych. W każdym z tych wariantów możliwe jest wykupienie pakietu w zakresie Standard lub Super, obejmujących: koszty leczenia, NNW, ubezpieczenie bagażu oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. W przyszłości oferta będzie rozszerzana oraz dostosowywana do sezonów wyjazdowych.

Jako lider na rynku ubezpieczeń turystycznych współpracujemy z najlepszymi w branży, a fly.pl należy do tej grupy. Jesteśmy przekonani, że klienci fly.pl docenią nasze ubezpieczenia, dzięki którym będą mogli czuć się pewnie w każdej sytuacji podczas podróży” – podsumowuje rozszerzenie współpracy z fly.pl Jerzy Świątek, dyrektor Biura Sprzedaży Ubezpieczeń Turystycznych w Signal Idunie.

Źródło: PIU

Udostępnij artykuł: