Ubezpieczenie flotowe Link4 nagrodzone

Finanse i gospodarka

Link4 po raz drugi z rzędu odebrał od Magazynu Flota nagrodę "Produkt flotowy roku 2015" za ubezpieczenie komunikacyjne dla flot.

Link4 po raz drugi z rzędu odebrał od Magazynu Flota nagrodę "Produkt flotowy roku 2015" za ubezpieczenie komunikacyjne dla flot.

Otrzymanie statuetki wiąże się z prestiżem i jest barometrem rynku flotowego. Laur w Plebiscycie Fleet Awards w bezpośredni sposób przekłada się na wyniki sprzedażowe, a szerokie grono mediów motoryzacyjnych uznaje zwycięzców za liderów rynku flotowego w Polsce.

"Jesteśmy niezmiernie dumni, że Link4 po raz drugi z rzędu został laureatem konkursu w kategorii Ubezpieczenia, a ubezpieczenie komunikacyjne dla flot w Link4 to produkt flotowy roku 2015." - mówi Konrad Owsiński, dyrektor Pionu Ubezpieczeń Biznesowych w Link4.

Charakterystyczne statuetki Plebiscytu Fleet Awards Polska cieszą się uznaniem wśród producentów pojazdów oraz dostawców usług dedykowanych dla tego segmentu rynku. Z roku na rok przybywa pozytywnych opinii, uczestników testów oraz oddanych głosów.

Link4 jest pionierem i liderem ubezpieczeń direct w Polsce. Współpracuje też z multiagencjami i brokerami, a także z bankami i sieciami handlowymi. Firma wchodzi w skład grupy PZU.

Źródło: PIU

 
Udostępnij artykuł: