Ubezpieczenie tańsze o 30 proc.

Finanse i gospodarka

EFL wprowadził promocję na leasing z ubezpieczeniem wieloletnim, które będzie tańsze o 30 proc. Oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, a szczególnie sektora MŚP. Promocja rozpoczęła się 18 marca i potrwa do końca maja br.

EFL wprowadził promocję na leasing z ubezpieczeniem wieloletnim, które będzie tańsze o 30 proc. Oferta jest odpowiedzią na potrzeby rynku, a szczególnie sektora MŚP. Promocja rozpoczęła się 18 marca i potrwa do końca maja br.

"Czy wiesz, jak nadać rozpęd swojej firmie?" - to pytanie towarzyszy działaniom komunikacyjnym nowej promocji leasingu w EFL. Odpowiedź jest prosta: wystarczy skorzystać z  oferty na leasing z ubezpieczeniem. Stawki na pakietowe wieloletnie ubezpieczenia komunikacyjne na pojazdy nowe i używane zostały obniżone nawet o 30 proc.

Oferta dotyczy ubezpieczeń OC, AC, NNW na auta osobowe, samochody ciężarowe o ładowności do 750 kg i od 750 kg do 2 ton, pojazdy ciężarowe o ładowności powyżej 2 ton oraz ciągniki siodłowe. Promocja ubezpieczeniowa obejmuje również fabrycznie nowe pojazdy osobowe i ciężarowe o nadwoziu auta osobowego. Składka roczna za cały pakiet ubezpieczenia w każdym roku jego obowiązywania wyniesie 2,9 proc. sumy z pierwszego roku ubezpieczenia. Dla pojazdów osobowych o wartość 80 tys. PLN składka ubezpieczeniowa może być niższa nawet o 40 proc. w porównaniu z ofertą standardową.

- Spodziewam się, że nasza promocja skłoni przedsiębiorców do przeanalizowania na nowo korzyści, płynących ze współpracy z naszą firmą - powiedziała Ewa Kadziewicz, Dyrektor Departamentu Marketingu w EFL. - Stanowi ona odświeżenie oferty, czyli leasingu aut osobowych i ciężarowych z wieloletnim ubezpieczeniem, w którym wysokość składki przez cały okres umowy leasingowej pozostaje na tym samym, gwarantowanym poziomie. Gwarancja ta nabiera szczególnego znaczenia w kontekście nowych rekomendacji KNF i spodziewanych w związku z tym podwyżek cen ubezpieczenia OC.  Obniżenie tej składki o 30 proc. w połączeniu z niedawno wprowadzoną usługą, jaką jest Centrum Likwidacji Szkód, jest atrakcyjnym pakietem konkretnych korzyści dla klientów.

W EFL decyzja o przyznaniu leasingu podejmowana jest nawet już w 15 minut, a rata leasingu zaczyna się zaś od 1 zł. Oferta promocyjna będzie ważna do 31.05.2015 r.

Źródło: Europejski Fundusz Leasingowy

Udostępnij artykuł: