Łukasz Gil nowym członkiem zarządu w Aon Hewitt

Kadry

Z końcem grudnia 2011 Łukasz Gil objął stanowisko Członka Zarządu Aon Hewitt w Polsce. Będzie odpowiedzialny za sprawy finansowe spółki.

Z końcem grudnia 2011 Łukasz Gil objął stanowisko Członka Zarządu Aon Hewitt w Polsce. Będzie odpowiedzialny za sprawy finansowe spółki.

Od listopada 2011 pełni funkcję Kontrolera Finansowego na Europę Środkowo-Wschodnią w Aon. Jest odpowiedzialny sprawozdawczość finansową w regionie według US GAAP, system kontroli wewnętrznej dotyczącej sprawozdawczości finansowej, włączając w to zgodność z SOx. Współpracuje z audytem wewnętrznym i zewnętrznym. Nadzoruje pracę działów finasowych w 13 krajach, które wspierają wszystkie line businesowe korporacji Aon: Aon Risk Solutions, Aon Benfield i Aon Hewitt.

gil.lukasz.150xWcześniej, jako Dyrektor ds. planowania i analiz finansowych Aon Hewitt na Europę Wschodnią był odpowiedzialny za planowanie finansowe, rachunkowość zarządczą, analizy oraz wsparcie finansowe w regionie obejmującym: Polskę, Rosję, Węgry oraz Czechy i Słowację.

"Ostatnie awanse to naturalny wyraz uznania dla wysokich kompetencji Łukasza Gila. Wiedza i doświadczenie w zakresie zarządzania finansami niejednokrotnie miały wpływ na poprawę efektywności spółek w regionie" - mówi Edward Stanoch, Dyrektor Zarządzający na Europę Wschodnią, Członek Zarządu Aon Hewitt.

Źródło: Aon Hewitt

Udostępnij artykuł: