Uncja z Ubezpieczeniem

Finanse i gospodarka

W czasach kryzysu trudno zachować spokój. Ludzie marzą o poczuciu finansowego bezpieczeństwa. Dlatego na rynku pojawił się produkt, który zabezpiecza zarówno majątek, jak i jego właściciela.

W czasach kryzysu trudno zachować spokój. Ludzie marzą o poczuciu finansowego bezpieczeństwa. Dlatego na rynku pojawił się produkt, który zabezpiecza zarówno majątek, jak i jego właściciela.

Na ten nowatorski pomysł wpadł jeden z liderów polskiego rynku metali szlachetnych - firma Inwestycje Alternatywne Profit SA. We współpracy z AIG, jednym z największych ubezpieczycieli na świecie, przygotowała ofertę, jakiej jeszcze nie było.

- Z wypadkami jest tak, jak z kryzysem. Nie można go uniknąć, ale można się przygotować na jego skutki. Dobrze wiedzą o tym inwestorzy stawiający na złoto, czyli ubezpieczenie majątku na niepewne czasy. Z myślą o nich, jako pierwsi, stworzyliśmy unikalną ofertę: sztabki i monety z wartością dodaną. Ubezpieczaniem od następstw nieszczęśliwych wypadków - mówi Filip Fertner, członek zarządu IAP.

Żeby skorzystać z polisy AIG wystarczy zainwestować w złoto. Każda uncja zakupiona w jednym ze sklepów należących do IAP (mennicakrajowa.pl, e-numizmatyka.pl, fabrykazlota.pl) to kolejne 10 tysięcy złotych ubezpieczenia. Polisa obowiązuje przez rok od zakupu i jest bezpłatna. Maksymalna wysokość ubezpieczenia to aż 200 tysięcy złotych na osobę. W przypadku zakupów przekraczających 20 uncji rocznie, Klient ma prawo przekazać kolejne polisy na rzecz swoich bliskich.

- Uncja z ubezpieczeniem to produkt bez "gwiazdek". Nie wiąże się z żadnymi kosztami ani formalnościami. Wystarczy kupić złotą sztabkę lub monetę i w koszyku wpisać numer PESEL. Co ważne, polisa nie generuje również żadnych zobowiązań ze strony Klienta. Jeśli chce ją przedłużyć może znów zainwestować w złoto. A jeśli poważnie myśli o swojej przyszłości, zapewne i tak to zrobi  - dodaje Fertner.

Źródło: Inwestycje Alternatywne Profit SA (IAP)

Udostępnij artykuł: