Uroczyste otwarcie nowej placówki Oddziału w Zbąszyniu

Bankowość

Dnia 8 października 2013 roku nastąpiło oficjalne otwarcie nowej placówki Oddziału w Zbąszyniu przy ul. Mostowej 10d.

Dnia 8 października 2013 roku nastąpiło oficjalne otwarcie nowej placówki Oddziału w Zbąszyniu przy ul. Mostowej 10d.

W uroczystości wzięli udział Rada Nadzorcza Banku, Zarząd oraz Pracownicy Oddziału w Zbąszyniu, a także znamienici goście, wśród nich: Wicestarosta Nowotomyski Tomasz Szulc, Burmistrz Zbąszynia Tomasz Kurasiński, Prezes SGB-Banku S.A. Ryszard Lorek, Prezes BS Grodzisk Wlkp. Edmund Kowalski oraz Prezes BS Nowy Tomyśl Mirosław Bąk.

Poświęcenia dokonał ksiądz Probosz Parafii p.w. NMP Wniebowziętej - Zbigniew Piotrowski. Nie zabrakło głównego wykonawcy w osobie Pani Danuty Bocer-Karcz oraz architektów - Jerzego Bolanowskiego i Wandy Grochockiej.

Obecna placówka spełnia najwyższe standardy jakości usług bankowych - jest dogodnie zlokalizowana, wolna od barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych, wyposażona w telewizję wewnętrzną oraz najnowszy bankomat z funkcją wpłaty. Wnętrze łączy w sobie funkcjonalność z estetyką, zapewnia komfort i dyskrecję. Nie zapomniano także o milusińskich - przeznaczono dla nich kolorowy kącik zabaw.

Jako kontynuator idei spółdzielczości - Bank zaakcentował swoja historię poprzez piękne ścienne malowidło, przedstawiające budynek Banku w Zbąszyniu z 1893 roku.

Przeobrażenia jakim poddawany jest Bank są odpowiedzią na zmieniające się potrzeby klientów i dostosowaniem do galopujących technologii informatycznych. Nie zmienia to jednak idei funkcjonowania tej instytucji - wspierania "małych ojczyzn".

Rada Nadzorcza, Zarząd i Pracownicy Banku dziękują swoim klientom za lojalność, uczciwość i wieloletnią współpracę. To dla nich i dzięki nim Bank funkcjonuje. Zapraszamy tych, którzy jeszcze nie zdążyli nas poznać!

Źródło: www.nbs-rakoniewice.pl

Udostępnij artykuł: