Uwaga, przerwa techniczna w mBanku, usługi będą niedostępne dłużej niż zwykle

Z rynku

W najbliższą niedzielę, tj. 21 czerwca, mBank przeprowadzi prace techniczne. Oznacza to, że część usług banku będzie niedostępna dłużej niż zwykle, informuje mBank.

Logo mBanku
Źródło: mBank

W najbliższą niedzielę, tj. 21 czerwca, mBank przeprowadzi prace techniczne. Oznacza to, że część usług banku będzie niedostępna dłużej niż zwykle, informuje mBank.

W najbliższą niedzielę, tj. 21 czerwca, @mBankpl przeprowadzi prace techniczne. Oznacza to, że część usług #mBank będzie niedostępna dłużej niż zwykle

Na swojej stronie internetowej mBank informuje o przerwie technicznej i podaje szczegóły.

Oto, na jakie dokładnie utrudnienia muszą przygotować się klienci banku:

  • Karty

W godzinach 02:00 – 09:30 nie będzie można zapłacić kartą ani wypłacić gotówki z bankomatu oraz skorzystać z wpłatomatu. Za zakupy w internecie nie będzie można zapłacić w godzinach 02:00 – 12:30.

  • Serwis transakcyjny i aplikacja mobilna

Pomiędzy godziną 02:00 – 12:30 klienci mBanku nie będą mogli zalogować się na swoje konto w internecie i skorzystać z aplikacji mobilnej. Nie będą mogli również złożyć żadnego wniosku między godziną 01:30 – 13:30.

  • mLinia

Podczas przerwy mBank nie ma wglądu w dane klientów związane z bankiem, dlatego w tym czasie nie będzie możliwe zrealizowanie żadnej operacji za pośrednictwem mLinii.

Czyta także: mBank: założenie konta na selfie pod koniec czerwca >>>

Jak się przygotować?

Prosimy, wszystkie ważne przelewy zleć wcześniej. Jeśli masz plany na weekend, prosimy wypłać gotówkę, apeluje mBank na stronie internetowej.

Przerwa dla klientów z obszaru MSP i Korporacje

W godzinach 02:00 – 09:30 nie będą działały także karty dla klientów obsługiwanych w ramach MSP i korporacje. Za zakupy w internecie nie zapłacą oni w godzinach 02:00 – 12:30. Pozostałe kanały dostępu, w tym mBank CompanyNet będą działały bez zmian.

Źródło: mBank
Udostępnij artykuł: