Verifone wprowadza dwa nowe mPOSy

Finanse i gospodarka

Firma Verifone, dostawca rozwiązań płatniczych, rozszerza portfolio produktów dostępnych na polskim rynku o dwa urządzenia mPOS. Są to modele Verifone e355 i e265.

Firma Verifone, dostawca rozwiązań płatniczych, rozszerza portfolio produktów dostępnych na polskim rynku o dwa urządzenia mPOS. Są to modele Verifone e355 i e265.

Oba rozwiązania korzystają z platformy evo, dzięki czemu można łatwo przenieść na nie już istniejące aplikacje płatnicze. Oferują także wszechstronne opcje łączności: Bluetooth, łącze galwaniczne oraz, w przypadku e355, łączność Wi-Fi.

160226.Verifone mPOS-e265

Verifone e355 to rozwiązanie płatnicze, opracowane pod kątem długiej i intensywnej eksploatacji. mPOS współpracuje z systemami operacyjnymi iOS, Android i Windows. Funkcjonalność urządzenia zwiększa także instalowany opcjonalnie czytnik kodów kreskowych. Verifone e355 ma wzmocnioną obudowę, odporny na zadrapania, kolorowy wyświetlacz i pojemną, wymienną baterię. Prosty w obsłudze i ergonomiczny mPOS to rozwiązanie do zadań specjalnych, które znajdzie zastosowanie się m.in. w przypadku konsultantów w sklepach i sieciach handlowych, pozwalając na obsłużenie większej liczby  klientów i przyjęcie znacznej liczby płatności w krótkim czasie.

160226.Verifone mPOS-e355.267x

mPOS e265 to nowość dedykowana przede wszystkim drobnym przedsiębiorcom. Urządzenie pozwala akceptować transakcje wykonywane we wszystkich głównych schematach płatniczych i jest kompatybilne z najnowszymi wersjami systemów operacyjnych. Jego ogromną zaletą jest łączność Bluetooth, która umożliwia bezproblemowe parowanie ze smartfonami i tabletami. Tak, jak w przypadku modułu e355, niezwykłą trwałość e265 zapewniają wyświetlacz i obudowa o odwyższonej wytrzymałości. Duża, wymienna bateria pozwala akceptować płatności przez wiele godzin, minimalizując przerwy w prowadzeniu działalności.

Marcin Złoch

Udostępnij artykuł: