Verint wprowadza nowe rozwiązania Business Impact Solutions ułatwiające zapewnienie zgodności z przepisami

Finanse i gospodarka

Dzięki nowemu oprogramowaniu organizacje o zasięgu globalnym będą mogły aktywnie dbać o przestrzeganie przepisów branżowych i analizować skargi klientów

Dzięki nowemu oprogramowaniu organizacje o zasięgu globalnym będą mogły aktywnie dbać o przestrzeganie przepisów branżowych i analizować skargi klientów

Firma Verint® Systems Inc. poinformowała o dostępności nowych rozwiązań Regulatory Compliance™, które mają pomóc przedsiębiorstwom w przestrzeganiu wymogów regulacyjnych. To kolejny produkt Verint, który dostarcza firmom sprawdzone narzędzia do monitorowania, rejestrowania, przeglądania i analizowania interakcji w tradycyjnych contact center i innych kanałach kontaktu z klientami, obejmując przy tym całe przedsiębiorstwo. 

Dla wielu firm prawdziwym wyzwaniem jest wykrywanie i analizowanie skarg klientów oraz przypadków potencjalnego naruszenia przepisów. Jest to ważne zadanie, bowiem brak reakcji na zdarzenia tego typu może doprowadzić do kosztownych odszkodowań na dużą skalę i wysokich kar finansowych.  

Narzędzia Verint Regulatory Compliance to najnowsze rozszerzenie serii rozwiązań Business Impact Solutions™, do której należą też wprowadzone w tym roku moduły Call Avoidance™, Cost-to-Serve™, Service Recovery™ i Personalized Guidance™. Rozwiązania Business Impact Solutions bazują na najlepszych na rynku technologiach Workforce Optimization i Voice of the Customer Analytics™; rejestrują interakcje z klientami we wszystkich kanałach komunikacji, analizują je w celu wskazania przypadków potencjalnego naruszenia przepisów i kategoryzacji skarg oraz umożliwiają podejmowanie działań mających rozwiązać problemy, zanim staną się one podstawą eskalacji lub kar finansowych. 

Nowe rozwiązania Regulatory Compliance z serii Business Impact Solutions udostępniają użyteczne narzędzia, takie jak:

  • Complaint Detection and Analysis™

    Rozwiązanie Verint Complaint Detection and Analysis umożliwia wykrywanie i analizowanie skarg. Pomaga w ten sposób zniwelować ryzyko naruszenia przepisów przez monitorowanie skarg klientów za pomocą oprogramowania Verint Voice of the Customer (VoC) Analytics. Użytkownicy mogą tworzyć tu kategorie związane z przepisami i innymi kwestiami tego typu, aby identyfikować interakcje lub opinie klientów wymagające dalszych analiz.  Rozwiązanie służy nie tylko jako system wczesnego ostrzegania, pozwalający wykrywać możliwe oszustwa lub nieuczciwe praktyki biznesowe, ale także potrafi wskazywać interakcje, które wiążą się z ryzykiem w zakresie przepisów. Umożliwia to przeprowadzanie analiz i podejmowanie działań naprawczych za pomocą narzędzi VoC oraz Desktop and Process Analytics.
  • Contact Center and Retail Branch Regulatory Compliance™

    Rozwiązanie Verint Contact Center and Retail Branch Regulatory Compliance ma pomóc firmom w wykonywaniu szeregu zróżnicowanych zadań. Jednym z nich jest przestrzeganie przepisów państwowych w zakresie nagrywania interakcji z klientami we wszystkich kanałach, co umożliwiają rozwiązania Verint do rejestrowania. Innym ważnym elementem jest oznakowywanie interakcji zawierających określone dane, aby wydobywać i szybko analizować odpowiednie kontakty i transakcje za pomocą rozwiązania Desktop and Process Analytics. Istotne jest też wskazywanie interakcji, które wymagają natychmiastowych konsultacji, aby na czas zareagować na naruszenie przepisów.

Dzięki usługom firmy Verint rozwiązania Verint Business Impact Solutions zapewniają podstawę, która pomaga przedsiębiorstwom prewencyjnie zarządzać zgodnością z przepisami w całej organizacji, a zarazem zoptymalizować obsługę klienta i podnieść ogólną jakość usług.

Źródło: Verint Systems

Udostępnij artykuł: