Virgin Mobile Polska z nowym prezesem

Kadry

Od 1 czerwca Grażyna Piotrowska-Oliwa będzie nowym prezesem Virgin Mobile Polska. W latach poprzednich była szefową Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG), PKN Orlen i PTK Centertel (Orange).

– Gorąco witamy Grażynę w naszym zespole – powiedział Alan Gow, przewodniczący Rady Nadzorczej Virgin Mobile Polska oraz prezes i dyrektor wykonawczy VMCEE BV, głównego udziałowca spółki. – Grażyna jest znakomitym liderem z ogromnym doświadczeniem na kierowniczych stanowiskach w największych firmach w Polsce. Jej umiejętności menedżerskie i entuzjazm są dokładnie tym, czego Virgin Mobile Polska potrzebuje w momencie wchodzenia w okres wzrostu, wspartego innowacyjną ofertą. Grażyna dołączy też do kadry zarządzającej VMCEE, stanowiąc istotne wsparcie dla naszych planów dalszej ekspansji w regionie.

W trakcie swojej kariery zawodowej Grażyna Piotrowska-Oliwa była m.in. dyrektorem wykonawczym ds. strategii i rozwoju w Telekomunikacji Polskiej SA, prezesem PTK Centertel (Orange), członkiem zarządu ds. sprzedaży i logistyki w PKN Orlen, a także prezesem zarządu PGNiG. Prowadziła też działalność doradczą i inwestycyjną, a także była członkiem rad nadzorczych takich spółek jak PZU, Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych, ABC Data, Orlen Deutschland czy PGNiG Norway. Ukończyła m.in. studia MBA we francuskim INSEAD, Krajową Szkołę Administracji Publicznej w Warszawie oraz Akademię Muzyczną w Katowicach.

– Bardzo się cieszę, że będę miała wpływ na rozwój firmy Virgin Mobile Polska. To pierwszy wirtualny operator, który trafił w oczekiwania konsumentów i osiągnął prawdziwy sukces. Spółka ma ogromny potencjał. Chociaż na polskim rynku jest to dość świeża marka, Virgin Mobile jest częścią wielkiego międzynarodowego koncernu, z którego zasobów i doświadczeń będziemy chcieli korzystać. Przed nami dużo interesującej pracy, której celem jest pozytywne poruszenie rodzimego sektora telekomunikacyjnego – powiedziała Grażyna Piotrowska-Oliwa.

Źródło: www.virginmobile.pl

Udostępnij artykuł: