Visa Gold Select innowacyjna karta kredytowa eurobanku

Bankowość

9 kwietnia 2014 roku eurobank wprowadził do swojej oferty kartę Visa Gold Select, umożliwiającą rozłożenie płatności na raty już w terminalu - bez względu na sklep, w którym dokonywana jest transakcja. To pierwsza w Polsce, a druga w Europie karta kredytowa Visa oferująca użytkownikom takie rozwiązanie. Oprocentowanie 7,99% dla planów ratalnych utworzonych do końca roku i program bonusowy ze zwrotem części wydatków to dodatkowa propozycja banku dla posiadaczy tej karty.

9 kwietnia 2014 roku eurobank wprowadził do swojej oferty kartę Visa Gold Select, umożliwiającą rozłożenie płatności na raty już w terminalu - bez względu na sklep, w którym dokonywana jest transakcja. To pierwsza w Polsce, a druga w Europie karta kredytowa Visa oferująca użytkownikom takie rozwiązanie. Oprocentowanie 7,99% dla planów ratalnych utworzonych do końca roku i program bonusowy ze zwrotem części wydatków to dodatkowa propozycja banku dla posiadaczy tej karty.

Raty w karcie kredytowej to coraz bardziej popularny sposób finansowania zakupów, wybierany ze względu na niższe oprocentowanie kredytu oraz wygodę związaną z ograniczeniem formalności do minimum. W chwili obecnej istnieje możliwość samodzielnego rozłożenia transakcji bezgotówkowej na dogodne miesięczne raty już podczas dokonywania płatności w terminalu, bez konieczności przychodzenia lub dzwonienia do banku. Takie nowatorskie rozwiązanie umożliwia karta kredytowa Visa Gold Select eurobanku. Jesteśmy bankiem, który od początku swojego istnienia proponuje innowacyjne rozwiązania i produkty. Karta kredytowa z możliwością utworzenia planu ratalnego już w momencie dokonywania transakcji to kolejne, po płatnościach mobilnych telefonem, nowoczesne i wygodne rozwiązanie płatnicze dla naszych klientów. - podkreśla Wojciech Humiński, wiceprezes zarządu eurobanku. Partnerami strategicznymi wdrożenia karty Visa Gold Select eurobanku są Visa Europe, First Data Polska i Austria Card.

Elastyczność przy wyborze sposobu rozliczenia transakcji bezgotówkowej

Karta Visa Gold Select eurobanku to nowoczesna karta kredytowa z mikroprocesorem wieloaplikacyjnym, która dzięki zastosowaniu technologii EMV oferuje użytkownikowi wybór pomiędzy standardowym sposobem rozliczenia transakcji a możliwością utworzenia planu ratalnego już w momencie dokonywania płatności - bez względu na sklep, w którym dokonywana jest transakcja. eurobank to pierwszy w Polsce, a drugi w Europie bank, który dzięki karcie Visa oferuje klientom tak innowacyjne rozwiązanie. Pionierem w tym zakresie jest bank Ibercaja w Hiszpanii, wydający kartę Visa Dual.

Szybkie i proste rozkładanie transakcji na raty podczas płatności

Dla każdej transakcji bezgotówkowej dokonywanej kartą Visa Gold Select na kwotę minimum 300 złotych już w momencie płatności można zlecić utworzenie planu ratalnego. Po uruchomieniu planu ratalnego dostępny w ramach karty limit kredytowy zostaje pomniejszony o kwotę transakcji rozłożonej na raty, przy czym będzie się on zwiększał w miarę spłaty każdej kolejnej raty. Na raty można rozłożyć maksymalnie 80% limitu kredytowego. Co miesiąc wysokość raty będzie doliczana do kwoty wymaganej spłaty minimalnej, a informacje o utworzonym planie ratalnym i harmonogram spłat posiadacz karty otrzyma wraz z najbliższym zestawieniem transakcji.

Rozkładanie transakcji bezgotówkowej na raty w terminalu krok po kroku:

 1. Umieść kartę kredytową Visa Gold Select w terminalu
 2. Oprócz standardowego sposobu rozliczenia transakcji bezgotówkowej ("Visa kredytowa") na terminalu wyświetlą się liczby rat do utworzenia planu ratalnego
 3. Wybierz  liczbę rat do utworzenia planu ratalnego spośród opcji dostępnych na terminalu
 4. Wprowadź PIN, aby potwierdzić płatność kartą kredytową
 5. Odbierz potwierdzenie transakcji

Karta Visa Gold Select w pigułce 

 • oprocentowanie 7,99% w skali roku dla planów ratalnych utworzonych do 31.12.2014 roku
 • program bonusowy - zwrot 0,5% wartości transakcji bezgotówkowej zrealizowanej w wybranych supermarketach i sklepach ze sprzętem RTV i AGD oraz na stacjach benzynowych
 • możliwość rozłożenia transakcji  na 6, 10, 12, 18 lub 24 raty w blisko 330 tys. terminali   
 • dostępny limit kredytowy: od 2 000 złotych do 50 000 złotych
 • do 56 dni okresu bezodsetkowego dla transakcji bezgotówkowych
 • brak prowizji za utworzenie planu ratalnego
 • brak opłaty za wydanie karty (jeśli w ciągu 3 miesięcy od daty wydania karty na rachunku zostanie rozliczonych min. 5 transakcji bezgotówkowych)
 • brak opłaty rocznej za kartę (jeśli w ciągu 12 miesięcy poprzedzających naliczenie opłaty na rachunku karty zostanie rozliczonych min. 35 transakcji bezgotówkowych lub łączna kwota transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 20 000 złotych)
 • możliwość dokonywania płatności zbliżeniowych do 50 złotych
 • dla transakcji bezgotówkowych zaksięgowanych w bieżącym cyklu rozliczeniowym możliwość utworzenia planu ratalnego również telefonicznie w Centrum Obsługi Klienta

Źródło: Euro Bank SA

Udostępnij artykuł: