Visa namawia do korzystania z kart biznesowych

Finanse i gospodarka

Rozpoczęła się kampania Visa przedstawiająca zalety korzystania z firmowych kart Visa Business.

Rozpoczęła się kampania Visa przedstawiająca zalety korzystania z firmowych kart Visa Business.

Celem kampanii jest zachęcenie grupy docelowej - nowoczesnych małych i średnich przedsiębiorców - do dokonywania płatności za pomocą kart Visa Business poprzez uświadomienie im korzyści, jakie niesie za sobą posługiwanie się tymi kartami. Kampania prezentuje najważniejsze zalety kart Visa Business - przede wszystkim możliwość lepszego kontrolowania finansów firmy poprzez rozdzielenie wydatków służbowych od prywatnych, a także łatwość śledzenia historii transakcji i wydatków firmy, wygodę firmowych rozliczeń oraz większe bezpieczeństwo transakcji w stosunku do płatności gotówkowych.

- Poprzez naszą kampanię chcemy dotrzeć do tych przedsiębiorców, którzy rzadko posługują się kartami firmowymi - komentuje Jakub Kiwior, dyrektor Visa Europe w Polsce.

Polscy przedsiębiorcy coraz częściej korzystają z kart Visa Business Debit. W 2013 r. w Polsce dokonano tymi kartami przeszło 18 mln transakcji o łącznej wartości ponad 3,9 mld zł. Najwięcej - 37% wartości wszystkich transakcji - to wydatki na paliwo. W czołówce znalazły się też płatności dokonywane w marketach budowlanych, sklepach z wyposażeniem wnętrz i elektroniką, stanowiące 16% łącznej wartości transakcji kartami Visa Business Debit w Polsce.

Możliwość wykorzystania kampanii reklamowej kart Visa Business w komunikacji ze swoimi klientami firmowymi otrzymały także banki-wydawcy kart Visa.

Kampania reklamowa potrwa do końca czerwca br. i będzie obecna m.in. w telewizji, prasie oraz na nośnikach reklamowych w wybranych sieciach handlowych.

Marcin Złoch

Udostępnij artykuł: