Visa wyśle kibiców na wyścig FIA Formula E

Finanse i gospodarka

W konkursie Visa do wygrania jest 8 czteroosobowych pakietów wyjazdowych na wyścig w Berlinie zaplanowany na 21 maja br.Konkursowi towarzyszy ogólnopolska kampania reklamowa "Przyszłość już dziś"Visa oficjalnym parterem mistrzostw FIA Formula E do 2018 r.

W konkursie Visa do wygrania jest 8 czteroosobowych pakietów wyjazdowych na wyścig w Berlinie zaplanowany na 21 maja br.Konkursowi towarzyszy ogólnopolska kampania reklamowa "Przyszłość już dziś"Visa oficjalnym parterem mistrzostw FIA Formula E do 2018 r.

Od wczoraj kibice z Polski mogą wziąć udział w konkursie Visa, w którym do wygrania są wyjazdy do Berlina na majowy wyścig rozgrywany w ramach mistrzostw FIA Formula E. Na najbardziej kreatywnych kibiców czeka 8 czteroosobowych zaproszeń. 18 marca rozpoczęła się ogólnopolska kampania reklamowa "Przyszłość już dziś", w ramach której Visa chce przybliżyć konsumentom technologie przyszłości, w tym w zakresie płatności. Visa jest globalnym partnerem mistrzostw FIA Formula E - pierwszego na świecie cyklu wyścigów samochodów o napędzie całkowicie elektrycznym.

Konkurs potrwa dwa tygodnie - do 5 kwietnia br. Osoby, które zdecydują się wziąć w nim udział, muszą opisać jak wyobrażają sobie przyszłość - przede wszystkim płatności i zakupów oraz motoryzacji. 8 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych czteroosobowymi pakietami wyjazdowymi na wyścig Formuły E w Berlinie, który odbędzie się 21 maja br.

"Dzięki partnerstwu Visa i Formuły E także polscy kibice wraz z rodzinami lub przyjaciółmi będą mieli okazję przyjrzeć się z bliska ‘elektrycznej przyszłości’ w sportach motorowych. Mistrzostwa FIA Formula E to esencja innowacyjności" - komentuje Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa Europe. "Zarówno w płatnościach, jak i motoryzacji innowacje wyznaczają kierunek rozwoju. Poprzez nasz nowy konkurs chcemy dowiedzieć się, jak dziś konsumenci wyobrażają sobie tę przyszłość" - dodaje Jakub Kiwior.

Odpowiedzi na pytania konkursowe można udzielać poprzez specjalnie przygotowaną przez Visa stronę - www.przyszloscjuzdzis.onet.pl. Znajdzie się na niej m.in. seria tekstów dotyczących innowacyjnych rozwiązań w płatnościach, przyszłości motoryzacji oraz relacje z wyścigów Formuły E w Berlinie i Londynie. Strona będzie intensywnie promowana w serwisach Onet.pl i Newsweek.pl.

W ramach promocji konkursu Visa planuje również nawiązać współpracę z jednym z rozpoznawalnych vlogerów, który przygotuje i opublikuje cykl materiałów wideo poświęconych Formule E, w tym m.in. wideorelacje z wyścigów w Berlinie i Londynie.

Visa będzie intensywnie informować o konkursie także poprzez swoje konto na Twitterze (@VisaEurope_PL).

Na początku bieżącego sezonu mistrzostw FIA Formula E Visa została oficjalnym partnerem cyklu w zakresie płatności. Współpraca przewiduje obecność reklamową Visa podczas wyścigów, dostęp do biletów na zawody oraz możliwość korzystania z praw do cyklu FIA Formula E przez rynki Visa Europe i instytucje członkowskie tej organizacji. Kierowcą-ambasadorem Visa jest Nelson Piquet Jr., syn Nelsona Piqueta - trzykrotnego mistrza świata Formuły 1.

Ważną rolę we współpracy Visa z cyklem FIA Formula E odgrywa również nagroda Visa Fastest Lap. Jej zdobycie to dla kierowcy nie tylko satysfakcja z trofeum, lecz również dwa dodatkowe punkty przyznawane przez FIA w klasyfikacji generalnej cyklu.

Umowa Visa z mistrzostwami FIA Formula E obowiązuje do 2018 r. Więcej informacji na temat FIA Formula E znaleźć można na stronie internetowej www.fiaformulae.com.

Maciej Gajewski

Udostępnij artykuł: