Volkswagen Bank wprowadza kartę z wizerunkiem Porsche Taycan

Bezgotówkowo

Volkswagen Bank rozszerzył katalog kart o kartę debetową z wizerunkiem Porsche Taycan – czyli pierwszego w historii marki seryjnie produkowanego samochodu elektrycznego. Oferta jest dostępna dla wszystkich posiadających konto osobiste w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold oraz konto firmowe z kartą Visa Business, poinformował Bank.

Volkswagen Bank , Porsche, karta
Źródło: Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce

Volkswagen Bank rozszerzył katalog kart o kartę debetową z wizerunkiem Porsche Taycan – czyli pierwszego w historii marki seryjnie produkowanego samochodu elektrycznego. Oferta jest dostępna dla wszystkich posiadających konto osobiste w Pakiecie Złotym z kartą Visa Gold oraz konto firmowe z kartą Visa Business, poinformował Bank.

Volkswagen Bank (dostarczający usługi bankowe w ramach Volkswagen Financial Services), robiąc ukłon w stronę miłośników motoryzacji, poszerza wachlarz wzorów kart debetowych. Dotychczas klienci mogli wybierać spośród grafik przedstawiających klasyczne pojazdy (np. Volkswagen Beetle). Od sierpnia do grona aut dołączył Porsche Taycan.

– Funkcjonalność kart debetowych jest dla użytkowników płatności bezgotówkowych oczywista, natomiast nie chcemy poprzestać jedynie na tym, co konieczne.

Zależy nam na szczegółach, również estetycznych, które mogą umilić korzystanie z produktów bankowych, stąd specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy nowy wzór karty z wizerunkiem Porsche Taycan – podkreśla Daria Pawęda, dyrektor Departamentu Rozwoju Biznesu i Obsługi Klienta w Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce.

Czytaj także: Volkswagen Bank GmbH Oddział w Polsce oraz Fiserv rozpoczynają współpracę w zakresie obsługi kart

Plus Konto Biznes i Pakiet Złoty

Volkswagen Bank wprowadza rozwiązania, które wpływają na większy komfort korzystania z produktów bankowych. Wśród przykładów są np. karty debetowe Visa Business czy Visa Gold, które pozwalają na dokonywanie płatności zbliżeniowych, bezpieczne zakupy w Internecie z 3D Secure oraz Click to Pay, wypłaty gotówki w bankomatach oraz w POS w ramach Visa Cash Back.

Użytkownicy konta Volkswagen Bank w Pakiecie Złotym mogą ubiegać się o bezwarunkowo bezpłatną kartę z elektrycznym Porsche. Jak na kartę premium przystało, posiada bogaty wachlarz darmowych tzw. VAS-ów (ang. value add services), czyli wartości dodanych. Wśród nich: przewalutowanie wszystkich transakcji zagranicznych, bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju oraz Europie, a także szeroki zakres ubezpieczenia w Pakiecie Gold.

W ramach świadczeń otrzymują: ochronę karty w razie nieuprawnionego jej użycia, wydłużoną ochronę na zakupiony sprzęt RTV/AGD czy pakiet o ciekawym nazewnictwie „torebka” (zabezpieczenie w razie rabunku torebki lub teczki z zawartością kluczy, wartościowych przedmiotów czy dokumentów). Dodatkowo w czwartym elemencie ubezpieczenia w Pakiecie Gold znajduje się assistance medyczny z wizytami lekarzy i dostawą leków, opieką pielęgniarską, transportem medycznym oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

Czytaj także: Volkswagen Bank: konto firmowe z korzyściami dla MŚP

Należy ci się wsparcie

Kartę z wizerunkiem Porsche Taycan mogą otrzymać posiadacze m.in. firmowego Plus Konta Biznes.

Karty Visa Business objęte są bezpłatnym ubezpieczeniem w Pakiecie Biznes – w jego zakres wchodzi wydłużona ochrona na sprzęt RTV/AGD oraz ochrona karty i zabezpieczenie w razie nieuprawnionego użycia.

Posiadacze Plus Konta Biznes otrzymują też bezpłatną automatyczną windykację należności oraz pomoc ekspertów w ramach promocji: „Należy ci się wsparcie”.

Źródło: Volkswagen Bank
Udostępnij artykuł: