W aplikacji mPay bilety na pociągi PKP Intercity

Bezgotówkowo

W aplikacji mPay można już kupić bilet PKP Intercity, można go nabyć nawet 5 minut przed odjazdem pociągu. Cena jest taka sama, jak w kasie biletowej.

Aplikacja mobilna mPay
Fot. mPay

W aplikacji mPay można już kupić bilet PKP Intercity, można go nabyć nawet 5 minut przed odjazdem pociągu. Cena jest taka sama, jak w kasie biletowej.

mPay, najstarsza platforma płatności i usług mobilnych w Polsce, obejmująca ponad 850 tys. zarejestrowanych użytkowników, podjęła współpracę z PKP Intercity. Teraz mając w smartfonie zainstalowaną aplikację będziemy mogli kupić bilet w dowolnym miejscu i czasie i okazać go konduktorowi w swoim telefonie.

Podróże koleją z mPay

Spółka mPay od kilku lat rozwija usługę sprzedaży biletów kolejowych za pośrednictwem swojej aplikacji. W mPay można również kupić bilety na pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej, Kolei Śląskich, Kolei Mazowieckich, Kolei Wielkopolskich i Kolei Małopolskich. Pojawienie się na tej liście PKP Intercity, dopełnia ofertę mPay.

- Cieszymy się, że użytkownicy mPay będą mogli łatwo i szybko zaplanować podróże PKP Intercity, zwłaszcza, że zbliżają się wakacje. W aplikacji użytkownicy mogą również kupować komunikacji miejskiej, regulować opłaty za parkowanie czy za przejazd autostradami. Stale dążymy do tego, aby mPay było aplikacją wielofunkcyjną, która ułatwia codzienne życie naszym klientom - mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A.   

Wygodnie, bez stania w kolejce

Bilet PKP Intercity kupimy w aplikacji mPay z dowolnego miejsca, bez stania w kolejce nawet 5 minut przed odjazdem pociągu. Dla zapobiegliwych przedsprzedaż obowiązuje na 30 dni przed wyjazdem. Sam zakup jednego biletu trwa niespełna minutę.

W aplikacji wybierzemy czy chcemy miejsce przy oknie, przy korytarzu, czy może po środku. Jeśli jest to podróż służbowa, przy zakupie należy zaznaczyć chęć otrzymania faktury i podać dane.

Czytaj także: W aplikacji mPay opłacisz teraz parkowania przy dworcach PKP >>>

Aplikacja umożliwia sprawdzenie punktualności pociągów oraz informacji o aktualnych promocjach.

Jeśli pasażer kupił bilet i się rozmyślił, może go zwrócić, a także wymienić, gdy chce wyjechać w innym dniu lub o innej godzinie, jechać poza wybraną stację przyjazdu lub jechać innym pociągiem, zmienić klasę wagonu, kategorię miejsca itp.

Wkrótce na stronie www.mpay.pl i w social mediach spółki pojawi się film  instruktażowy, jak kupić bilet PKP Intercity korzystając z aplikacji mPay.

Źródło: mPay
Udostępnij artykuł: