W Banku Pekao kumulacja promocji dla mikroprzedsiębiorców

Z rynku

W Pekao S.A. trwa właśnie festiwal promocji przygotowanych z myślą o mikroprzedsiębiorcach. Mogą oni skorzystać z kredytu lub pożyczki do kwoty 300 tys. zł, kredytu inwestycyjnego do 80% planowanych nakładów inwestycyjnych, oferty na terminale płatnicze z dzierżawą za 0 zł czy założyć Konto Przekorzystne z premią do 1200 zł w gotówce. Bank Pekao proponuje wszystkie te produkty na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Siedziba Banku Pekao
Fot. Bank Pekao

W Pekao S.A. trwa właśnie festiwal promocji przygotowanych z myślą o mikroprzedsiębiorcach. Mogą oni skorzystać z kredytu lub pożyczki do kwoty 300 tys. zł, kredytu inwestycyjnego do 80% planowanych nakładów inwestycyjnych, oferty na terminale płatnicze z dzierżawą za 0 zł czy założyć Konto Przekorzystne z premią do 1200 zł w gotówce. Bank Pekao proponuje wszystkie te produkty na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Kredyty firmowe to produkty bankowe cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców zarówno w odniesieniu do finansowania bieżącej działalności gospodarczej, jak  inwestycyjnej. Doskonale obrazują to dane Biura Informacji Kredytowej, zgodnie
z którymi okresie od stycznia do listopada 2021 roku banki udzieliły mikroprzedsiębiorcom łącznie 148,5 tys. kredytów na kwotę 20,225 mld zł. W stosunku do tego samego okresu roku poprzedniego liczba tych kredytów zwiększyła się o 22%, a ich łączna wartość o 24%. Świadczy to o stale rosnącym zainteresowaniu klientów taką formą finansowania.

Kredyt lub pożyczka do kwoty 300 tys. zł na promocyjnych warunkach

Bank Pekao, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, aktualnie proponuje klientom z segmentu mikrofirm kredyt lub pożyczkę do kwoty 300 tys. zł na promocyjnych warunkach. Pożyczkę Przekorzystną Biznes oraz kredyt w rachunku bieżącym Pekao S.A. oferuje ze stawką prowizji przygotowawczej wynoszącą 0% dla nowych klientów. W przypadku pożyczki możliwe jest sfinansowanie dowolnego celu związanego z prowadzoną działalnością, np. zakupu samochodu służbowego, towaru do sklepu czy wyposażenia lokalu usługowego. Do wypłaty środków nie są wymagane dokumenty potwierdzające wydatkowanie pożyczki, jak np. faktury.

– Chcemy ułatwić klientom dostęp do finansowania najważniejszych potrzeb związanych z prowadzeniem i rozwojem biznesu, dlatego proponujemy im skorzystanie z oferty specjalnej, która zwalnia ich z kosztów prowizji przygotowawczej. Wiemy, że czas jest kluczowym czynnikiem w przypadku działań przedsiębiorców, dlatego – z myślą o najmniejszych firmach – skracamy do minimum czas podejmowania decyzji kredytowych oraz liczbę i rodzaj wymaganych dokumentów. Nasi klienci mogą otrzymać decyzję kredytową nawet w ciągu 45 minut, a wypłata środków może nastąpić jeszcze w tym samym dniu – podkreśla Michał Karczewski, Dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

Oferta kredytu lub pożyczki do kwoty 300 tys. zł jest skierowana do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą nieprzerwanie od co najmniej 24 miesięcy i rozliczających się w formie Książki Przychodów i Rozchodów.

Kredyty inwestycyjne

Pekao S.A. proponuje również swoim obecnym i nowym klientom skorzystanie z kredytów inwestycyjnych. W ramach promocji, która trwa do 28.02.2022 r., bank nie pobierze ani prowizji przygotowawczej ani opłat za czynności związane z przyjęciem i rozpatrzeniem wniosku. Maksymalna wysokość finansowania udzielonego przez bank może wynieść do 80% planowanych nakładów inwestycyjnych, a czas spłaty kredytu trwać do 15 lat.

Oferta z terminalem płatniczym

W aktualnej ofercie Banku Pekao znajduje się także specjalna propozycja dla firm, które korzystają lub zamierzają dopiero korzystać z terminala płatniczego. Jeśli klient nie uczestniczył wcześniej w Programie Polska Bezgotówkowa oraz w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie posiadał zawartej umowy w zakresie akceptacji kart płatniczych, może liczyć na dzierżawę terminala za 0 zł przez 18 miesięcy (12 miesięcy zgodnie z założeniami Programu Polska Bezgotówkowa i dodatkowo 6 miesięcy w prezencie od Banku Pekao), a także 0% prowizji rozliczeniowej przez 12 miesięcy (do kwoty 100 tys. zł obrotu na jednym terminalu).

Jeśli klient obecnie posiada terminal bądź posiadał go w przeszłości i wykorzystał już możliwość skorzystania z Programu Polska Bezgotówkowa, to Pekao S.A. proponuje mu dzierżawę terminala za 1 zł miesięcznie przez rok oraz prowizję rozliczeniową w atrakcyjnej wysokości.

W ramach tej promocji bank udostępnia nowoczesny terminal płatniczy z systemem Android z łącznością bezprzewodową lub połączeniem internetowym, a także pakiet bezpłatnych usług, obejmujących instalację terminala, szkolenie personelu, serwis i wydruk logo.

Konto Przekorzystne Biznes

Kolejną propozycją Banku Pekao jest Konto Przekorzystne Biznes, za którego założenie przedsiębiorca może otrzymać do 1200 zł premii w gotówce. Jest to oferta skierowana do osób fizycznych, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Nowy klient banku otrzyma:

  • 200 zł za rejestrację działalności gospodarczej z wykorzystaniem Profilu zaufanego
    w bankowości elektronicznej Pekao24/ PeoPay i zawarcie umowy Konta Przekorzystnego  Biznes,
  • 250 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes i niewielką aktywność na nim przez trzy kolejne miesiące (wliczona premia 50 zł za otwarcie konta online),
  • 50 zł za wpływy min. 5000 zł/m-c (przez trzy kolejne miesiące),
  • 200 zł za zawarcie umowy o terminal płatniczy,
  • 100 zł za wykonanie transakcji wymiany walut,
  • 100 zł za zapłatę rat leasingowych,
  • do 300 zł za skorzystanie z oferty kredytowej Pekao S.A.

Pekao S.A. zapewnia roczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes. Po upływie roku zaczną obowiązywać łatwe do spełnienia warunki zwolnienia z comiesięcznych kosztów.

Czytaj także: Bank Pekao promuje Konto Przekorzystne z kartą wielowalutową Visa >>>

Do konta wydawana jest karta wielowalutowa MasterCard Business lub/i debetowa Visa Business. Pierwsza karta debetowa jest zwolniona z opłat przez rok. Po tym okresie karta jest nadal bezpłatna, jeśli klient wykona nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Bank Pekao oferuje także bezterminowe zwolnienie z opłat za przelewy mobilne. Co ważne, zerowa stawka dotyczy również przelewów mobilnych w euro (SEPA) wykonywanych do banków z Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: