W Banku Pekao trzecia edycja promocji dla firm: do 1200 zł premii, 0 zł za konto i kartę

Z rynku

W Banku Pekao S.A. można założyć firmę razem z kontem firmowym bez wychodzenia z domu. Każdy, kto to zrobi do końca grudnia br., może liczyć na 200 zł premii w ramach promocji „1200 zł premii dla firm, 0 zł za konto i kartę – trzecia edycja”. To szczególnie atrakcyjna oferta dla tych, którzy oczekują od banków nowoczesnych rozwiązań, a także skrócenia wielu procesów.

Bank Pekao S.A. - Logo
Bank Pekao - Logo (źródło: Pekao S.A.)

W Banku Pekao S.A. można założyć firmę razem z kontem firmowym bez wychodzenia z domu. Każdy, kto to zrobi do końca grudnia br., może liczyć na 200 zł premii w ramach promocji „1200 zł premii dla firm, 0 zł za konto i kartę – trzecia edycja”. To szczególnie atrakcyjna oferta dla tych, którzy oczekują od banków nowoczesnych rozwiązań, a także skrócenia wielu procesów.

Bank Pekao S.A. wychodząc naprzeciw potrzebom klientów dotyczących poszerzania oferty usług cyfrowych, umożliwia złożenie wniosku o rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej w CEIDG razem z wnioskiem o konto firmowe w bankowości elektronicznej Pekao24 lub w aplikacji mobilnej PeoPay. Wszystkie dokumenty podpisywane są profilem zaufanym, zakładanym w procesie rejestracji działalności.

Otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes w Banku Pekao „na selfie”

Osoby fizyczne, które już prowadzą działalność gospodarczą, mogą otworzyć Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao „na selfie” poprzez stronę www lub na smartfonie w aplikacji PeoPay. Aby to zrobić, wystarczy jedynie kamerka i dowód osobisty. Cały proces jest prosty i intuicyjny. Większość informacji o prowadzonej działalności gospodarczej jest zaciągana automatycznie na podstawie NIP z CEIDG. Wypełniając wniosek, klient może wybrać dodatkowe produkty i usługi, takie jak np. karta debetowa czy rachunki pomocnicze. Po wypełnieniu dyspozycji, jest ona wysyłana do banku online, a tożsamość klienta potwierdzana jest za pomocą zdjęcia twarzy i dowodu osobistego. Po weryfikacji danych klienta, umowa przesyłana jest w formie elektronicznej na maila. Od tej pory klient może korzystać z konta firmowego.

Czytaj także: Prezes Banku Pekao: firmy z sektora MSP wracają do banków po finansowanie >>>

Jeszcze szybciej konto firmowe otworzą klienci posiadający już wcześniej rachunek osobisty w Banku Pekao. Klienci indywidualni, prowadzący działalność gospodarczą, mogą otworzyć Konto Przekorzystne Biznes w aplikacji mobilnej PeoPay, w bankowości elektronicznej Pekao24 lub korzystając z infolinii Contact Center. W tej sytuacji również informacja o prowadzonej działalności gospodarczej jest zaciągana automatycznie na podstawie NIP z CEIDG. Wystarczy, że klient je tylko uzupełni i wybierze ofertę produktową. Powyższe usługi są dostępne online przez 24h/7 dni. 

Pandemia zmieniła nawyki nas wszystkich. Coraz powszechniejsze stają się usługi cyfrowe dostępne online przez całą dobę.

– mówi Michał Karczewski, Dyrektor Departamentu, Departament Klienta Biznesowego, Bank Pekao S.A. – Jako bank, którego strategią jest digitalizacja produktów i usług, wprowadziliśmy takie rozwiązania, które zachęcają klientów do nawiązywania z nami nowych relacji. Korzystają na tym dwie strony. Klient, ponieważ może to zrobić o każdej porze, z każdego zakątka świata, i my, ponieważ automatyzacja procesów przyspiesza zbieranie zamówień i samą obsługę kliencką. Co w efekcie poprawia naszą efektywność i zadowolenie klientów.

Każdy, kto do końca grudnia br. założy Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao, może skorzystać z promocji „1200 zł premii dla firm, 0 zł za konto i kartę – trzecia edycja”.

Aby zebrać łączną sumę możliwej premii w wysokości 1200 zł, należy wykonać takie czynności jak:

  • zarejestrować działalność gospodarczą z wykorzystaniem profilu zaufanego w bankowości elektronicznej Pekao24/PeoPay i zawrzeć umowę na Konto Przekorzystne Biznes i zyskać 200 zł,
  • otworzyć Konto Przekorzystne Biznes i wykonać na nim niewielką aktywność przez trzy kolejne miesiące i uzyskać 250 zł (dodatkowo premia 50 zł za otwarcie konta online),
  • otrzymywać wpływy min. 5000 zł/m-c (przez trzy kolejne miesiące) i dostać 50 zł,
  • zawrzeć umowę o terminal płatniczy i otrzymać 200 zł,
  • wykonać transakcję wymiany walut i odebrać 100 zł,
  • opłacić raty leasingowe i pozyskać 100 zł,
  • skorzystać z oferty kredytowej i otrzymać do 300 zł.

W ramach odrębnej promocji klient Banku Pekao polecający prywatne i firmowe rachunki z tego banku otrzyma 100 zł za jedno skuteczne polecenie (łącznie do 1500 zł).

Pandemia przyczyniła się również do tego, że płatności zbliżeniowe zyskują na popularności, rosną 20 razy szybciej niż inne transakcje tego typu dokonywane kartami płatniczymi. Zgodnie z tym trendem, Bank Pekao udostępnił swoim klientom firmowym, którzy posiadają kartę Mastercard oraz debetową kartę Visa Business, kolejną po Apple Pay, Garmin Pay, Fitbit Pay metodę płatności mobilnych – Google Pay.

Źródło: Bank Pekao SA
Udostępnij artykuł: