W Cinkciarz.pl i Cinkciarz Pay nowa, błyskawiczna metoda płatności – Skrill

Bezgotówkowo / Z rynku

Cinkciarz.pl udostępnia swoim użytkownikom Skrill. Nowa błyskawiczna metoda płacenia w portalu i w Cinkciarz Pay oferuje m.in. możliwość zarządzania najbardziej popularnymi walutami w ramach konta Skrill.

Skrill w Cinckciarz.pl
Fot. Cinckciarz.pl

Cinkciarz.pl udostępnia swoim użytkownikom Skrill. Nowa błyskawiczna metoda płacenia w portalu i w Cinkciarz Pay oferuje m.in. możliwość zarządzania najbardziej popularnymi walutami w ramach konta Skrill.

Skrill umożliwia błyskawiczne, bezpieczne płatności online. Aby korzystać z tego rozwiązania podczas płacenia za pomocą Cinkciarz Pay czy wykonywania transakcji wymiany walut, przekazów pieniężnych lub zasilenia rachunku Forex w portalu Cinkciarz.pl, wystarczy najpierw zarejestrować się na stronie internetowej Skrill i doładować konto.

Czytaj także: Cinkciarz.pl udostępnia płatności kartą wielowalutową w Google Pay, Fitbit Pay i Garmin Pay >>>

Po pierwsze bezpieczeństwo

Nową opcję płacenia w Cinkciarz.pl i autorskim systemie płatności fintechu Cinkciarz Pay wyróżnia przede wszystkim bezpieczeństwo: ochrona zwrotu obciążenia oraz najwyższe standardy w zakresie zapobiegania nadużyciom i zarządzania ryzykiem. Dla użytkowników Cinkciarz.pl, przyzwyczajonych do usług wielowalutowych, istotna jest też możliwość zarządzania najbardziej popularnymi walutami w ramach swojego konta Skrill. Można nimi zasilać portfel walutowy w Cinkciarz.pl jednym kliknięciem.  

Inne metody płatności

Skrill to kolejna z wielu metod płatności dla korzystających z Cinkciarz.pl. Użytkownicy portalu mają również do dyspozycji m.in. portfel walutowy fintechu, BLIK, Google Pay i Apple Pay, PayPal, karty (Visa, Mastercard, Diners Club i inne), przelewy bankowe i przelewy online Pay-By-Link, Trustly, Klarna, UnionPay, Visa Checkout, EPS, iDEAL czy POLi. Natomiast w Cinkciarz Pay są już dostępne m.in.: BLIK, Google Pay, PayPal, karty Visa i MasterCard, przelewy online Pay-By-Link, Trustly, UnionPay, iDEAL czy POLi. 

Źródło: Cinkciarz.pl
Udostępnij artykuł: