W Inbanku oprocentowanie w górę: 6,5 proc. na Lokacie Lojalnej

Z rynku

6,5% w skali roku na 6 miesięcy to oprocentowanie Lokaty Lojalnej na nowe środki, bez konieczności posiadania konta w Inbanku.

Inbank Polska Logo
Źródło: Inbank Polska

6,5% w skali roku na 6 miesięcy to oprocentowanie Lokaty Lojalnej na nowe środki, bez konieczności posiadania konta w Inbanku.

Jedyne warunki do spełnienia przy Lokacie Lojalnej to zdeponowanie przez klienta nowych środków oraz niewycofywanie lokat przed umownym terminem zapadalności. A dla osób preferujących krótsze niż 6 miesięcy inwestycje, dostępna jest również oferta na 3 miesiące, przynosząca zysk na poziomie 6% w skali roku.

Czytaj także: Inbank podnosi oprocentowanie depozytów terminowych: 6 proc. zysku na lokatach >>>

Inbank w kategorii lokat z dodatkowymi warunkami skutecznie zaznacza swoją obecność od kilku miesięcy. Wcześniej od dłuższego czasu był liderem na polskim rynku, jeśli chodzi o wysokość oprocentowania lokat terminowych bez konieczności spełniania dodatkowych warunków.

Czytaj także: Inbank zmienia się online: startuje nowa bankowość elektroniczna i strona internetowa >>>

„Nasze konswekwentne działania pokazują, że Inbank dba o atrakcyjność oferty depozytów terminowych zawsze - niezależnie od zewnętrznych nacisków, jak dzieje się to w przypadku wielu innych podmiotów. Regularnie podnosimy oprocentowanie dokładnie analizując sytuację rynkową, a najważniejszym kryterium jest dla nas satysfakcja klienta. Chcemy cały czas potwierdzać, że nieprzypadkowo jesteśmy w czołówce, a dodatkowo nie wymagamy od klientów zakładania konta w naszym banku” - tłumaczy Maciej Pieczkowski, Dyrektor Generalny Oddziału Inbank w Polsce.

Minimalna wartość pojedynczej lokaty to 5 tysięcy złotych, a maksymalna - 50 tysięcy złotych. Jeden klient może założyć dowolną liczbę lokat.

Źródło: Inbank Polska
Udostępnij artykuł: