W parze taniej – kredyt hipoteczny eurobanku

Bankowość

Program "Rodzina na swoim" dobiegł końca. Mimo to spadające ceny mieszkań sprawiają, że nad decyzją o zakupie nieruchomości wciąż zastanawia się wiele osób. eurobank postanowił przygotować ofertę kredytu hipotecznego skierowaną zarówno do rodzin, singli jak i osób, które chciałyby wziąć kredyt z dowolną bliską osobą.

Program "Rodzina na swoim" dobiegł końca. Mimo to spadające ceny mieszkań sprawiają, że nad decyzją o zakupie nieruchomości wciąż zastanawia się wiele osób. eurobank postanowił przygotować ofertę kredytu hipotecznego skierowaną zarówno do rodzin, singli jak i osób, które chciałyby wziąć kredyt z dowolną bliską osobą.

- Nowa oferta eurobanku to odpowiedź na zakończenie programu "Rodzina na swoim". W eurobanku nie tylko małżeństwa mają szanse na uzyskanie atrakcyjniejszej oferty kredytu hipotecznego. Wystarczy połączyć swoje dochody z drugą osobą, niekoniecznie małżonkiem, aby uzyskać promocyjną marżę już od 1,11%. Również osoby posiadające więcej niż jedno źródło dochodów, mogą samodzielnie wnioskować o kredyt na promocyjnych warunkach - mówi Wojciech Humiński, wiceprezes zarządu Euro Banku SA, odpowiadający m.in. za marketing i produkty bankowe.

A Ty z kim weźmiesz kredyt hipoteczny?

W eurobanku dochody można łączyć dowolnie. Jak mówi w najnowszym spocie reklamowym Piotr Adamczyk - "kredyt hipoteczny możesz wziąć z mamą, tatą, a nawet z panem organistą". Cały spot reklamowy "w parze taniej" dostępny jest na naszym kanale YouTube. Biorąc kredyt w parze lub wykazując samodzielnie co najmniej dwa źródła dochodów, uzyskamy wyższą kwotę kredytu i promocyjną marżę nawet 1,11%.

Wybierz promocyjną marżę od 1,11% lub prowizję 0zł

W promocji "w parze taniej" można wybrać jeden z dwóch wariantów: niższą marżę lub brak prowizji. Poniższa tabela przedstawia wysokość marży w obu opcjach:

130228.w.parze.taniej.plakat.01.516x205

Dogodne warunki w eurobanku

Klienci eurobanku kwotę kredytu hipotecznego mogą przeznaczyć na cel mieszkaniowy lub na refinansowanie kredytu mieszkaniowego z innego banku. Raz w roku mogą skorzystać z wakacji kredytowych, czyli zawieszenia spłaty części kapitałowej raty kredytu. Już po 3 latach istnieje możliwość wcześniejszej spłaty kredytu bez dodatkowej prowizji. eurobank honoruje różne źródła dochodu, w tym dochody z zagranicy. Przy budowie domu lub wykończeniu mieszkania, przyjmowana jest przyszła wartość nieruchomości, dzięki czemu można uzyskać atrakcyjniejsze warunki finansowe kredytu.

W ramach oferty eurobanku można skorzystać z odpowiedniego ubezpieczenia (m.in. na życie, od utraty pracy). Aby skontaktować się z doradcą, wystarczy zadzwonić na infolinię (nr tel.: 19 000, koszt wg taryfy operatora) lub udać się do wybranej przez siebie placówki banku. Lokalizacje placówek banku dostępne są pod adresem: http://www.eurobank.pl/placowki,22.htm

Marża 1,11% lub prowizja O zł dostępne są  dla osób otrzymujących łącznie co najmniej dwa dochody zaakceptowane przez Bank, zaciągających kredyt na cel mieszkaniowy lub refinansowy, założenia i przelewania wynagrodzenia na konto Online lub Prestige, przystąpienia i utrzymania ubezpieczenia na życie z oferty Banku przez cały okres kredytowania. Dodatkowym warunkiem wskazanej marży promocyjnej jest opłacenia prowizji 2% za udzielenie kredytu oraz LTV na poziomie max. 60%.

Marża zostaje podwyższona o 0,85 pp do czasu prawomocnego wpisu hipoteki na nieruchomości stanowiącej zabezpieczenie kredytu.

Promocyjna marża i prowizja dotyczy części kredytu przeznaczonego na cel mieszkaniowy lub refinansowy. Szczegóły oferty, opłaty, prowizje oraz ogólne warunki ubezpieczeń i Regulamin promocji dostępne są na www.eurobank.pl i w placówkach Banku. Promocja trwa do 31.05.2013r.

W parze taniej - pobierz.

Źródło: Euro Bank SA

Udostępnij artykuł: