Walutomat uruchomił wpłaty poprzez szybkie przelewy pay by link do ponad 20 banków

Z rynku

Walutomat logo
Źródło: Materiały prasowe Walutomat

We współpracy z Przelewy24 Walutomat.pl umożliwił wpłaty złotówek do serwisu poprzez szybkie przelewy pay by link dla ponad 20 obsługiwanych banków. Za tę innowację serwis został nominowany do e-Commerce Polska awards 2018.

#Walutomat jako pierwszy #kantor internetowy w Polsce udostępnił klientom możliwość szybkich przelewów pay by link #przelewy #Przelewy24 @walutomat

Szybkie wpłaty to rozwiązanie znane z e-sklepów. Pozwala wygodnie zlecić przelew ze swojego banku, bez konieczności kopiowania i wklejania danych do formularza bankowego przelewu. Dzięki temu, zamiast kilkudziesięciu klików i straty około 4 minut, użytkownik Walutomatu może wykonać wpłatę w zaledwie kilkanaście sekund.

– To rozwiązanie oszczędza czas zlecania przelewu do serwisu, zwiększa wygodę i komfort korzystania z naszej platformy. Cieszymy się, że jako pierwsi mogliśmy zaprezentować klientom to rozwiązanie. Początkowo było możliwe dla klientów sześciu banków, teraz rozszerzyliśmy je na ponad dwadzieścia banków, także spółdzielczych – mówi Katarzyna Moszko-Stachowska, PR manager Walutomat.pl.

Walutomat.pl jako pierwszy kantor internetowy w Polsce udostępnił klientom możliwość szybkich przelewów pay by link. Za tę usługę serwis został kilka dni temu nominowany w konkursie e-Commerce Polska awards 2018 organizowanym przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. W październiku Walutomat.pl i Pay by linki powalczą o zwycięstwo w tym konkursie w kategorii Innovative E-payment Solution.

Wpłaty poprzez to rozwiązanie realizowane są poprzez znany i cieszący się zaufaniem milionów klientów system Przelewy24. Walutomat.pl to największa i pierwsza polska platforma społecznościowej wymiany walut. Działa od 2009 roku i skupia ponad 275 tys. użytkowników.

 

 

Udostępnij artykuł: