Warszawskie taksówki o połowę taniej

Finanse i gospodarka

Z okazji rocznicy wprowadzenia płatności przez aplikację, mytaxi organizuje w Warszawie promocję "Warszawskie taksówki o połowę taniej". Przez cały luty 2015 roku pasażerowie zapłacą 50% mniej za każdy kurs.

Z okazji rocznicy wprowadzenia płatności przez aplikację, mytaxi organizuje w Warszawie promocję "Warszawskie taksówki o połowę taniej". Przez cały luty 2015 roku pasażerowie zapłacą 50% mniej za każdy kurs.

Akcja mytaxi "Warszawskie taksówki o połowę taniej" potrwa od 1 do 28 lutego i pozwala na wykonanie w tym okresie nieograniczonej liczby kursów na terenie Warszawy. Zniżka 50% zostanie naliczona automatycznie dla każdego kursu z "Płatnością przez aplikację" rozliczanego kartą Visa, MasterCard lub za pomocą konta PayPal.

Taksówką taniej niż autobusem

Nie wszyscy mogą sobie pozwolić na częste podróżowanie taksówką. Opłata początkowa w Warszawie to 8 zł, a ceny za kilometr w licencjonowanej taxi wynoszą od 1,80 do 2,40 zł. W ramach promocji mytaxi, trzaśnięcie drzwiami kosztuje tylko 4 zł, a kilometr od 0,90 do 1,20 zł. Dla przykładu, za kurs z centrum na Okęcie, który średnio kosztuje 30 zł, z mytaxi zapłacimy zaledwie 15 zł. Za średni kurs po mieście, za który zwykle płacimy około 20 zł, ze zniżką wydamy tylko 10 zł. Reszta zostanie nam w kieszeni. Przy 3 pasażerach taki przejazd jest tańszy i szybszy niż komunikacją miejską. Jest to spore udogodnienie, zwłaszcza dla osób wracających w późnych godzinach, kiedy to autobusy jeżdżą rzadziej, nie wspominając o wygodzie i bezpieczeństwie, jaką gwarantuje taksówka. Jedno jest pewne: jeszcze nigdy podróżowanie taksówką nie było tak tanie.

Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający mytaxi, wyjaśnia skąd wziął się pomysł na akcję: Użytkownicy w Polsce przyjęli nasze usługi bardzo pozytywnie i mają ogromny wkład w sukces mytaxi. Płatności bezgotówkowe to już 40% naszych kursów. Czujemy potrzebę odwdzięczenia się mieszkańcom Warszawy, a akcja 50% taniej jest tego wyrazem. Przemieszczanie się zimą po mieście w zatłoczonych autobusach i metrze jest bardzo uciążliwe. Poprzez naszą akcję, oferujemy warszawiakom możliwość korzystania z naszych usług za połowę ceny, aby mogli bezpiecznie i szybko wrócić do domu, albo odwiedzić rodzinę i przyjaciół.

Korzyści dla obu stron

Dzięki akcji zyskają nie tylko pasażerowie. Będzie obejmować również samych kierowców, którzy w lutym zapłacą o połowę mniejszą prowizję za współpracę. Dla mytaxi są oni równie ważni, bo świadcząc usługi na najwyższym poziomie, przyczyniają się do poprawy wizerunku całego rynku taxi w Polsce. Zamawiając taksówkę z mytaxi mamy nie tylko pewność tego, że przyjedzie po nas licencjonowany kierowca, ale również, że cena będzie współmierna do jakości usługi. mytaxi organizując akcję "Warszawskie taksówki o połowę taniej" pragnie nie tylko docenić swoich użytkowników, ale też poprawić wizerunek licencjonowanych taksówkarzy, którzy zmagają się z nieuczciwą konkurencją w postaci nielegalnych przewoźników. Akcja "Taksówką o połowę taniej" z mytaxi to zatem korzystny układ dla obu stron.

Źródło: mytaxi

Udostępnij artykuł: