Webinarium: Rozwiązania bankowe dla MŚP – możliwości, które daje Open Banking

Firma / Wydarzenia

W zakresie narzędzi do zarządzania finansami MŚP i wsparcia klienta biznesowego, pojawiają się nowe możliwości technologiczne.

webinar BFM: Business Financial Management
Źródło: Strands BFM: Business Financial Management

W zakresie narzędzi do zarządzania finansami MŚP i wsparcia klienta biznesowego, pojawiają się nowe możliwości technologiczne.

Dzięki sile nabywczej wynoszącej 46 bilionów dolarów małe i  średnie firmy stanowią bardzo atrakcyjny segment rynku, ale instytucje finansowe nadal oferują im produkty i usługi przeznaczone dla klientów detalicznych.

Pojawienie się rozwiązań Open Banking daje bankom niespotykane dotąd możliwości zmiany podejścia do klientów i rozwiązania tego problemu.

W ostatnich latach wiele firm zajmujących się technologią finansową (FinTech) zauważyło duże zapotrzebowanie na narzędzia dedykowane do zarządzania finansami wśród MŚP i zaproponowało na rynku rozwiązania cyfrowe dostosowane do specyficznych potrzeb tych klientów.

Dzięki rozwiązaniom Open Banking banki mogą zwiększyć swoją wiarygodność, jednocześnie pozwalając swoim klientom MŚP monitorować ogólny stan swoich finansów oraz bezpiecznie łączyć w jednym rozwiązaniu usługi stron trzecich.

W ten sposób klienci mogą  rozwiązywać krytyczne dla finansowania swej działalności problemy, takie jak cash flow lub zarządzanie fakturami.

Podsumowując, rozwiązania Open Banking stanowią dla instytucji finansowych doskonałą okazję do wykorzystania danych transakcyjnych w celu zwiększenia lojalności klientów.

Firma Strands BFM: Business Financial Management zaprasza na webinarium 22 czerwca 2020 roku:

Rozwiązania bankowe dla MŚP – możliwości, które daje Open Banking

Rejestracja: https://forms.gle/jDqioq6QJ8mMXD1x8

Źródło: aleBank.pl
Udostępnij artykuł: