West Point z agentem

Finanse i gospodarka

Biurowiec West Piont 120 usytuowany przy ulicy Włodarzewskiej 120 w Warszawie jest kolejną inwestycją Bouygues Immobilier Polska zaprojektowaną zgodnie z certyfikatem BREEAM.

Biurowiec West Piont 120 usytuowany przy ulicy Włodarzewskiej 120 w Warszawie jest kolejną inwestycją Bouygues Immobilier Polska zaprojektowaną zgodnie z certyfikatem BREEAM.

Obiekt spełnia wysokie standardy dotyczące ochrony zasobów naturalnych. Deweloper zastosował bowiem rozwiązania zaczerpnięte z francuskiej inwestycji pn. "Green Office" zapewniające niższe koszty budynku i oszczędność energii na poziomie określonym wymaganiami zielonego certyfikatu.

Nieruchomość składa się z dwóch budynków biurowych z oddzielnymi recepcjami. W obiekcie zastosowano rozwiązanie bezkolumnowych pięter, które umożliwia elastyczne podejście do potrzeb najemców.

Biurowiec West Piont 120  jest dobrze skomunikowany z Centrum oraz lotniskiem Chopina dzięki pobliskim liniom autobusowym i szybkiej kolei miejskiej. Ponadto ulica Włodarzewska znajduje się w pobliżu Al. Jerozolimskich połączonych z obwodnicą i autostradą A2.

Bouygues Immobilier Polska wybrał firmę Savills na wyłącznego agenta projektu West Point 120, odpowiedzialnego za komercjalizację projektu.

Bruno Le Core, dyrektor zarządzający Bouygues Immobilier Polska, mówi: "Bouygues Immobilier jest zaangażowany w zrównoważony rozwój terenów miejskich, dzięki czemu pod marką "Green Office" rozwinął we Francji wyjątkową linię budynków o niskim zużyciu energii, jak również budynków, które produkują więcej energii niż zużywają (positive-energy). Przy pracach nad projektem West Point 120, korzystaliśmy z tego doświadczenia w celu zwiększenia zadowolenia użytkowników i opracowania wydajnych technologii zapewniających mniejsze koszty budynku i oszczędność energii, które wykraczają nawet poza wymagania zielonego certyfikatu. Co więcej, ten nowy projekt odpowie na potrzeby wielu najemców, o różnych potrzebach i stylach prowadzenia biznesu".

Tomasz Buras, dyrektor Działu Powierzchni Biurowych w Savills, mówi: "W West Point 120 najemcy będą zadowoleni z połączenia dobrze przemyślanego projektu i elastycznych, bezkolumnowych pięter o powierzchni 3 500 mkw, umożliwiających wydajne ulokowanie większych najemców, jak i łatwy podział na kilka mniejszych biur. To będzie doskonała lokalizacja dla najemców, którzy poszukują nowoczesnego, przyjaznego środowisku biura poza centrum, jednocześnie łatwo dostępnego dzięki kolejce SKM i Al. Jerozolimskim - jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy, dochodzącej do obwodnicy i autostrady A2. Bouygues Immobilier posiada duże doświadczenie poparte sukcesem Miasteczka Orange, które dowodzi, że ten deweloper buduje nie tylko wydajne budynki, ale również projektuje małą architekturę i otoczenie, które pozytywnie wpływa na komfort najemcy".

up

Udostępnij artykuł: