Western Union Business Solutions wprowadza międzynarodowe płatności biznesowe w Chile, na Cyprze i w Jordanii

Finanse i gospodarka

Western Union Business Solutions, światowy lider w zakresie biznesowych płatności międzynarodowych i zarządzania ryzykiem walutowym, poinformował o wprowadzeniu płatności międzynarodowych dla biznesu na trzech nowych rynkach. Dzięki współpracy z lokalnymi partnerami, Western Union Business Solutions oferuje swoje usługi w Chile, na Cyprze i w Jordanii, umożliwiając firmom i organizacjom w tych trzech krajach przeprowadzanie płatności międzynarodowych w szybki i przejrzysty sposób.

„Z przyjemnością ogłaszam wejście firmy na trzy nowe rynki,” powiedział Raj Agrawal, prezes Western Union Business Solutions. „Połączona siła innowacyjnych produktów Western Union Business Solutions oraz rozległej sieci agencji Western Union stanowi idealną platformę, która pozwala na rozszerzenie usług finansowych dostępnych dla firm na całym świecie oraz zapewnia im obsługę klienta na najwyższym poziomie. Jest to szczególnie istotne w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), które w znacznym stopniu napędzają globalną gospodarkę.”

W Chile oferta płatności Western Union Business Solutions będzie realizowana przez Chilexpress, wiodącą firmę kurierską i logistyczną, obecną w ponad 360 chilijskich miastach. Chilexpress posiada solidną bazę klientów oraz rosnący rynek, na który składa się ponad 140 tys. małych i średnich przedsiębiorstw.

Na Cyprze usługi Western Union Business Solutions zostaną wprowadzone za pośrednictwem GAP Vassilopoulos, wiodącego dostawcy rozwiązań logistycznych z mocną bazą klientów z sektora MSP. GAP Vassilopoulos jest uznanym liderem w środowisku biznesowym na Cyprze, oferującym szeroki zakres usług, w tym przesyłki krajowe, transport frachtowy, lotniczy i morski, ubezpieczenia, podróże oraz rezerwacje hoteli.

Partnerem Western Union Business Solutions w Jordanii będzie Kamal Exchange, wiodąca firma zajmująca się wymianą walut, z ugruntowaną pozycją w tamtejszym środowisku biznesowym i finansowym. Kamal Exchange ma silną obecność w Jordanii oraz bogate doświadczenie we współpracy zarówno z lokalnymi jak i zagranicznymi instytucjami finansowymi oraz z małymi i średnimi importerami i eksporterami.

Chilexpress, GAP Vassilopoulos i Kamal Exchange są obecnie agencjami partnerskimi Western Union dostarczającymi usługi w zakresie transferów pieniężnych dla konsumentów.

Udostępnij artykuł: