Wideo-doradca hipoteczny w Banku BPH

Bankowość

Bank BPH uruchomił pilotażowy program "Wideo-doradca hipoteczny" w 6 placówkach na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego.

Bank BPH uruchomił pilotażowy program "Wideo-doradca hipoteczny" w 6 placówkach na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego.

Klienci, którzy są zainteresowani kredytem hipotecznym, mogą zasięgnąć porady eksperta dostępnego dzięki połączeniu wideokonferencyjnemu. Oznacza to, że podczas rozmowy nie tylko słychać, ale także widać pracownika banku. Co więcej, dzięki wykorzystaniu wbudowanej kamery dokumentowej pracownik banku może przeglądać dokumenty i formularze Klienta. Dedykowany doradca przeprowadzi Klienta przez cały proces - od złożenia wniosku po otrzymanie decyzji o udzieleniu kredytu hipotecznego - bez konieczności osobistego spotkania.

- Z myślą o wygodzie Klientów Bank BPH umożliwił im kontakt z doradcą hipotecznym poprzez innowacyjną technologię wideokonferencji w wysokiej rozdzielczości. Jakość połączenia jest tak dobra, że doradcę widać i słychać tak, jakby siedział tuż obok nas. Wierzę, że to rozwiązanie ułatwi dostęp do usług bankowych. Już dziś Klienci doceniają je zwłaszcza ze względu na oszczędność czasu dotychczas przeznaczanego na dojazd do placówek, w których są dostępni doradcy hipoteczni - powiedział Krzysztof Kamiński, lider programu Wideo-Doradca w Banku BPH.

Aktualnie z wideo-doradcą można się połączyć i porozmawiać w placówkach Banku BPH w Piasecznie, Płońsku, Otwocku, Legionowie, Łodzi i Radomiu.

Adresy oddziałów:

Piaseczno, Kościuszki 51

Płońsk, Jędrzejewicza 1

Otwock, Poniatowskiego 1

Legionowo, Piłsudskiego 39

Łódź, Piotrkowska 184

Radom, Żeromskiego 31

Po zakończeniu programu pilotażowego Bank planuje zwiększenie liczby placówek, w których będzie dostępne połączenie z wideo-doradcą, a także dodanie innych produktów do programu wideo-połączeń.

Bank BPH oferuje swoje produkty i usługi Klientom indywidualnym, małym i średnim przedsiębiorstwom oraz Klientom korporacyjnym. Bogata oferta Banku zawiera m.in.: kredyty, w tym gotówkowe i hipoteczne, konta osobiste, rachunki oszczędnościowe i depozytowe oraz karty kredytowe. Bank BPH prowadzi również działalność w zakresie zintegrowanych usług maklerskich, bankowości skarbowej oraz zarządzania aktywami poprzez spółkę zależną BPH TFI. Klienci Banku mogą korzystać z sieci blisko 300 oddziałów własnych, a także placówek partnerskich i agencji uniwersalnych, jak również z nowoczesnej bankowości internetowej oraz telefonicznej.

Bank BPH jest obecny na polskim rynku od ponad 20 lat. Jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Siedzibą prawną Banku BPH jest Kraków, biuro centrali znajduje się w Warszawie, a główne centra operacyjne w Gdańsku i Krakowie.

Bank BPH wchodzi w skład grupy kapitałowej GE, jednej z największych korporacji na świecie.

Marta Surowiec, Kierownik Zespołu Komunikacji Zewnętrznej

Bank BPH

 

 

Udostępnij artykuł: