Wiecha na osiedlu Park Ostrobramska

Finanse i gospodarka

Na osiedlu Park Ostrobramska w Warszawie, budowanym przez Skanska Residential Development Poland, zawieszono wiechę na obu budynkach etapu A inwestycji.

Budowa etapu A osiedla Park Ostrobramska osiągnęła już 59% zaawansowania. Realizacja inwestycji przebiega zgodnie z założonym planem. W tym tygodniu firma poinformowała o wykonaniu ostatniej kondygnacji budynków A i B, wchodzących w skład pierwszego etapu. Zgodnie z tradycją budowlaną odbyła się uroczystość zawieszenia symbolicznej wiechy, świadczącej o zamknięciu kluczowego etapu budowy, jakim jest zakończenie prac konstrukcyjnych.

W przeciągu ostatnich miesięcy prowadzone były równolegle działania wewnątrz budynków związane m.in. z: powstawaniem ścian osłonowych i działowych poszczególnych mieszkań oraz montowaniem okien, instalacji elektrycznych i sanitarnych. Kolejne etapy pracy obejmą wysoko zaawansowane wykończenia związane z dostosowaniem mieszkań do indywidualnych wymogów klientów. Wykonana zostanie również elewacja obu budynków.

Oferta etapu A Parku Ostrobramska

Skanska Residential Development Poland sprzedała już ponad połowę mieszkań etapu A osiedla Park Ostrobramska. Bogata oferta zapewnia możliwość wyboru spośród różnorodnych metraży – od przytulnych i kameralnych lokali, liczących 27 mkw do takich, których powierzchnia sięga nawet 125 mkw. Mieszkania w Parku Ostrobramska charakteryzują się bardzo korzystnym układem, który umożliwia aranżację i funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Ich zaletą jest również atrakcyjna cena. Własne, mniejsze “M” można tu kupić już od 237 tys. złotych. Z kolei ceny 3-pokojowych, przestronnych mieszkań, idealnych dla rodzin z dziećmi, zaczynają się od 407 tys. złotych.

Więcej na temat projektu znaleźć można na stronie internetowej: skanska.pl/mieszkaj

Źródło: Skanska

Udostępnij artykuł: