Wielki Dzień Otwarty z hipoteką Nordea

Finanse i gospodarka

Nordea organizuje pierwszy "Wielki Dzień Otwarty z hipoteką Nordea". Zainteresowanych zapraszamy do większości naszych oddziałów w Polsce w najbliższą sobotę 19 listopada. Na klientów z Wielkopolski czekamy 26 listopada.

„Wielki Dzień Otwarty z hipoteką Nordea” to idea, mająca na celu zachęcenie Klientów do odwiedzenia placówek oraz stworzenie okazji do spotkania się z doradcami kredytowymi, aby porozmawiać o kredycie mieszkaniowym. Zachęcamy Klientów do zapoznania się z ofertą banku oraz złożenia wniosku na specjalnych, promocyjnych warunkach.

Klienci, odwiedzający nasz oddział podczas Dnia Otwartego, będą mogli pozostawić swoje dzieci w kąciku zabaw, a z naszym doradcą porozmawiać w miłej atmosferze, przy kawie i ciastku, o kredycie hipotecznym. Dodatkowym benefitem dla odwiedzających nasze oddziały, będzie specjalnie przygotowana na ten dzień oferta.

Na specjalnie utworzonej stronie, Klienci mogą sprawdzić datę Dnia Otwartego w danej placówce, godziny jej otwarcia oraz dane teleadresowe. Więcej informacji: http://dniotwarte.nordea.pl/

Źródło: Nordea Bank Polska

Udostępnij artykuł: