Wielkie obchody 15-Lecia serii Lego® Star Wars™

Polecamy

W niedzielę 27 kwietnia firma LEGO Polska rozpoczyna uroczyste obchody 15-lecia serii LEGO® Star Wars™. Z tej okazji w Warszawie w galerii handlowej Blue City odbędzie się wielka impreza z mnóstwem atrakcji dla dzieci, ich rodziców i wszystkich fanów sagi "Gwiezdne wojny".

W niedzielę 27 kwietnia firma LEGO Polska rozpoczyna uroczyste obchody 15-lecia serii LEGO® Star Wars™. Z tej okazji w Warszawie w galerii handlowej Blue City odbędzie się wielka impreza z mnóstwem atrakcji dla dzieci, ich rodziców i wszystkich fanów sagi "Gwiezdne wojny".

W 2014 roku przypada 15-ta rocznica powstania pierwszych klocków z serii LEGO® Star Wars™, która odniosła olbrzymi sukces i każdego roku oferuje kolejne kosmiczne modele. LEGO postanowiło uczcić tę okazję uroczystymi obchodami na całym świecie. W Polsce, w kilku miastach odbędą się wielkie imprezy, podczas których producent kultowych zabawek zaprosi małych i dużych fanów do fantastycznego świata LEGO® Star Wars™. Pierwsza z nich zostanie zorganizowana w niedzielę 27 kwietnia w galerii handlowej Blue City w Warszawie w godz. 13-20.00.

Na gości czeka mnóstwo atrakcji. Gry i zabawy poprowadzą profesjonalni animatorzy w strojach Star Wars™. Dzieci będą mogły budować z klocków LEGO ogromne figury m.in. Dartha Vadera™ i Mistrza Yody, zaprojektować i stworzyć własne statki kosmiczne oraz brać udział w konkursach i wygrywać atrakcyjne zestawy LEGO. Zostanie stworzona specjalna strefa relaksu, w której wyświetlane będą animowane filmy LEGO® Star Wars™ oraz strefa foto, gdzie dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia z postaciami z "Gwiezdnych wojen". Podczas eventu zostaną również pokazane najciekawsze modele z klocków LEGO® Star Wars™. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych w specjalnym sektorze LEGO® DUPLO®. Dodatkowo każde dziecko otrzyma specjalny, imienny dyplom uczestnictwa w obchodach 15-lecia LEGO® Star Wars™.

- Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 2 do 12 lat oraz wszystkich fanów "Gwiezdnych wojen" na wyjątkowe, całodniowe imprezy LEGO® Star Wars™. Już na początku maja odbędzie się kolejny event w centrum handlowym Manufaktura w Łodzi, a kolejne zaplanowane są na drugą połowę roku. Kalendarz wydarzeń będzie dostępny na www.LEGO.pl. - mówi Katarzyna Śmietanka, Associate Marketing Manager w LEGO Polska, odpowiedzialna za markę LEGO® Star Wars™.

W 2014 roku wprowadzono na rynek najnowsze zestawy klocków LEGO® Star Wars™:  Mikromyśliwce - 6 najpopularniejszych statków i pojazdów bojowych w mikroskali (nr katalogowe zestawów 75028-33) w rekomendowanej cenie 39,99 PLN, 4 rozbudowane super pojazdy (75038-41) - 129,99 PLN, Battle Packi (75034-37) - od 59,99 do 89,99 PLN oraz zestawy klasyczne tj. "Maszyna krocząca AT-AP" (75043) i "Statek Droidów" (75042) - 229,99 PLN. Z okazji 15-lecia marki LEGO® Star Wars™ stworzono także specjalny logotyp z minifigurką Dartha Vadera.

Źródło: Firma LEGO

Udostępnij artykuł: