Świąteczne Drzwi Otwarte Mini Ratki w PKO Banku Polskim

Bankowość

Tylko do 16 grudnia PKO Bank Polski oferuje atrakcyjne warunki cenowe pożyczki gotówkowej - oprocentowanie 12,99% lub 0% prowizji.

W czasie Świątecznych Drzwi Otwartych Mini Ratki można skorzystać z promocyjnej oferty pożyczki gotówkowej. Wystarczy odwiedzić jedną z ponad 2300 placówek Banku albo złożyć wniosek przez Internet lub telefon.

Pożyczka gotówkowa, czyli popularna Mini Ratka może być przeznaczona na dowolny cel, a jej główne zalety to:

  • niska rata,
  • brak zabezpieczeń do 30 000 zł,
  • brak konieczności uzyskania zgody współmałżonka do 15 000 zł,
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia zapewniający bezpieczeństwo Pożyczkobiorcy i jego najbliższych w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych, w tym utraty pracy. Dodatkowo w wariancie rozszerzonym dostępne jest świadczenie wypłacane bezpośrednio Klientowi w sytuacji utraty pracy,
  • darmowy assistance w ramach zakupionego ubezpieczenia – pomoc w organizacji wizyty serwisanta sprzętu RTV/AGD, lekarza lub porady telefonicznej w zakresie problemów z obsługą sprzętu komputerowego.

Promocyjna oferta przygotowana została z myślą o klientach poszukujących atrakcyjnych warunków pożyczki w czasie wzmożonych wydatków związanych z organizacją świąt.

Mini Ratka udzielana jest bez zbędnych formalności, środki przekazywane są do dyspozycji Klienta tego samego dnia, a dodatkowymi atutami tej oferty jest możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowych.

Promocję wspiera radiowa kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego, a także reklamy w prasie i w Internecie. Spoty radiowe można usłyszeć między 30.11 a 6.12 w stacjach ogólnopolskich (RMF FM, Radio ZET, Polskie Radio), jak również w kilkudziesięciu stacjach lokalnych. W prasie kampania trwa w tym samym terminie i obejmuje reklamy w dziennikach. Kampania internetowa potrwa do 16.12. Kampanię przygotowały agencje: DDB (kreacja ATL), OS3 (kreacja w Internecie), Universal McCann (planowanie i zakup prasy i radia), Value Media (planowanie i zakup powierzchni w Internecie) oraz Performance Media (planowanie i zakup kampanii SEM).

RRSO 21,95%, umowa pożyczki 15 000 zł, 60 rat, zmienne oprocentowanie 19,99%. Prowizja 0 zł, odsetki 8 850,46 zł, rata 397,51 zł, całkowita kwota do zapłaty 23 850,46 zł, całkowita kwota kredytu 15 000 zł, całkowity koszt kredytu 8 850,46 zł. Zaświadczenie o dochodach nie jest wymagane w przypadku spełnienia warunku wpływu wynagrodzenia na rachunek w Banku. Warunki dla oferty bez prowizji według stanu na 3 grudnia 2012 r.

Udostępnij artykuł: