Świąteczny Kredyt w Kredyt Banku

Bankowość

Jeszcze do końca grudnia w Kredyt Banku dostępny jest Nowy Kredyt Gotówkowy z oprocentowaniem 9,87%, bez prowizji, w pakiecie z darmową kartą kredytową i Ekstrakontem PLUS. To obecnie jedna z najtańszych ofert na rynku z ratą 16,5 zł za każdy 1 tys. zł kredytu.

Kredyt Bank wprowadził do oferty Nowy Kredyt Gotówkowy z ubezpieczeniem, niskim oprocentowaniem i bez prowizji. Warunkiem świątecznej promocji jest ubezpieczenie kredytu oraz skorzystanie z karty kredytowej i comiesięczne dokonywanie nią zakupów na kwotę przynajmniej 100 zł. Dla kredytów bez karty, oprocentowanie wynosi 11,87%.

– Kredyt z ubezpieczeniem i kartą kredytową jest obecnie jedną z najtańszych ofert na rynku. Potwierdzają to rankingi i zestawienia ofert, w których oferta Kredyt Banku plasuje się na czołowych pozycjach.- mówi Paweł Placzke, Dyrektor Biura Zarządzania Produktami Consumer Finance.

Rata za każdy 1 tys. zł kredytu wynosi 16,5 zł.

W Nowym Kredycie Gotówkowym klient ma do wyboru cztery pakiety ubezpieczenia: na życie, od utraty pracy, na życie + od utraty pracy oraz na życie + assistance medyczny. Maksymalna kwota kredytu jest uzależniona od miesięcznych dochodów netto oraz zdolności kredytowej i wynosi 15 tysięcy złotych dla klientów z dochodami poniżej 7.000 zł i 30.000 dla pozostałych. Te same warunki kredytowania Kredyt Bank proponuje również nowym klientom.

Ponadto razem z kredytem Kredyt Bank proponuje darmową kartę kredytową. Oprocentowanie dla nowowydanych kart wynosi 9,90% przez pierwsze pół roku, a dla klientów przenoszących swoje zadłużenie z innego banku przez rok.

Dla potrzebujących większych kwot, Kredyt Bank przygotował Kredyt Celowy – nawet 120 tys. zł, jeśli klient udokumentuje 70% kredytu fakturą. Kredyt celowy można przeznaczyć na cele związane z edukacją, zdrowiem, uroczystościami rodzinnymi, środkiem transportu, a nawet remontem czy wyposażenie mieszkania, domu lub ogrodu.

Źródło: Kredyt Bank

Udostępnij artykuł: