Wittchen najemcą Outlet Center w Lublinie i Białymstoku

Finanse i gospodarka

Inwestor projektu Outlet Center informuje, że w minionym tygodniu zawarto umowy najmu z firmą WITTCHEN, która zarówno w Lublinie jak i Białymstoku otworzy swoje sklepy firmowe.

Inwestor projektu Outlet Center informuje, że w minionym tygodniu zawarto umowy najmu z firmą WITTCHEN, która zarówno w Lublinie jak i Białymstoku otworzy swoje sklepy firmowe.

Firma WITTCHEN od momentu powstania w 1990 roku stale zyskiwała na popularności, obecnie należąc do ścisłej czołówki producentów ekskluzywnej galanterii skórzanej. Firma posiada rozległą sieć własnych salonów firmowych i stoisk patronackich w całym kraju, prowadzi sprzedaż produktów dla klientów instytucjonalnych, rozwija działalność eksportową, a także sprzedaż za pośrednictwem Internetu. W firmie zatrudnionych jest ponad 450 osób. Marka WITTCHEN jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień, które potwierdzają jej pozycję na rynku.

Outlet Center w Lublinie i Białymstoku będą pierwszymi w tych miastach obiektami handlowymi tego typu, oferując markowe produkty pochodzące z poprzednich kolekcji, nadwyżek produkcyjnych czy serii próbnych w cenach znacznie obniżonych w stosunku do pierwotnej ceny detalicznej.
140910.outlet.center.bialystok.600

Inwestorem projektu jest Outlet Center Retail Management S.A. Sp.k., wchodząca w skład grupy deweloperskiej ADV Por Property Investment S.A., będąc jednocześnie podmiotem zależnym od FORUM XXVIII FIZ. Do jej kompetencji należy rozwój obiektów handlowych typu Outlet Center. Obecnie firma realizuje takie inwestycje w Lublinie i Białymstoku, a w planach ma dalszy rozwój sieci Outlet Center w innych rejonach kraju.

CBRE jest we współpracy z inwestorem wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem Outlet Center zarówno w Lublinie, jak i w Białymstoku.

Źródło: CBRE

Udostępnij artykuł: