Wojciech Dyk

Banki, Firmy, Instytucje - Kadry

Członek Zarządu DNB Bank Polska S.A

Członek Zarządu DNB Bank Polska S.A

Wojciech Dyk posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie i bankowości. W latach 2006-2010 pracował jako konsultant w Deloitte Business Consulting i McKinsey & Company.

W tym czasie pracował w ponad 10 różnych krajach dla międzynarodowych instytucji finansowych takich jak Deutsche Bank, Raiffeisen, ABN Amro oraz dla polskich banków – PKO BP i DnB NORD. Zajmował się projektami w różnych obszarach funkcjonalnych, m.in. marketingu, operacji, zarządzania ryzykiem, PMO i IT.

Od sierpnia 2010 r. pracuje w DNB Bank Polska SA zajmując kolejno stanowiska Dyrektora Departamentu Zarządzania Procesami i Jakością, Dyrektora Pionu Operacji, Dyrektora Departamentu Strategii, Marketingu i Rozwoju Produktów a ostatnio Dyrektora Departamentu Strategii, Rachunkowości Zarządczej i Marketingu oraz jednocześnie Dyrektora Departamentu Zarządzania Bankowością Detaliczną.

Wojciech Dyk jest absolwentem Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej oraz z wyróżnieniem ukończył studia podyplomowe w zakresie Master of Business Administration dla Finansistów w Akademii Leona Koźmińskiego.

Udostępnij artykuł: