Worldline przejmuje PaySquare

Z rynku

Przejęcie firmy PaySquare przez Worldline zostało sfinalizowane. Worldline i Equens połączyły siły w obszarze działań związanych z procesowaniem transakcji finansowych. Zawarta umowa obejmuje również całkowite przejęcie firmy PaySquare przez Worldline.

Silniejsi na zmieniającym się rynku płatności

Europejski rynek płatności przechodzi poważne zmiany spowodowane stałym tempem rozwoju cyfrowego i powstawaniem nowych przepisów. To stawia przedsiębiorstwa w obliczu nowych i trudnych wyzwań. Łącząc swoje siły, Worldline i PaySquare może skuteczniej pomóc przedsiębiorcom dostosować się do tych zmian.  Będąc ważnym graczem na rynku płatności, będziemy nadal oferować naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie płatności, zarówno dziś, jak i w przyszłości.

Od PaySquare do Worldline

W przyszłości markę PaySquare stopniowo zastąpi Worldline. O wszelkich nowych zmianach będziemy na bieżąco informować naszych klientów.

Korzyści

Dzięki przejęciu przedsiębiorcy mogą już teraz korzystać z szerszej palety usług. Będziemy również w stanie wspierać przedsiębiorców, którzy są aktywni na arenie międzynarodowej – w jeszcze większej liczbie krajów niż dotychczas. Dodatkowo, Worldline oferuje ciekawe pakiety, które pozwalają przedsiębiorcom oferować usługi akceptacji i płatności za pomocą terminala przy współpracy z jednym dostawcą.

Ewa Geresz

Udostępnij artykuł: