„Wróć do mnie” – promocja kredytu gotówkowego z nagrodą w Banku BPH

Bankowość

Bank BPH rozpoczyna promocję kredytu gotówkowego "Wróć do mnie". Klienci, którzy do końca listopada złożą wniosek o kredyt, będą mogli uzyskać zwrot wartości dwóch rat.

Bank BPH rozpoczyna promocję kredytu gotówkowego "Wróć do mnie". Klienci, którzy do końca listopada złożą wniosek o kredyt, będą mogli uzyskać zwrot wartości dwóch rat.

W ramach drugiej edycji promocji kredytu gotówkowego "Wróć do mnie" można otrzymać zwrot wartości dwóch spłaconych rat kredytu. Warunkiem jest złożenie wniosku o kredyt gotówkowy bądź konsolidacyjny w Banku BPH do końca listopada br. oraz podpisanie umowy kredytowej na okres co najmniej 36 miesięcy, a także przestrzeganie harmonogramu spłat: terminów i wysokości rat. W przypadku kredytu konsolidacyjnego dodatkowo należy skonsolidować w Banku BPH jeden lub więcej kredytów z innych banków na kwotę co najmniej 5 tys. zł.

Nagrodą w promocji jest równowartość dwóch najniższych spłaconych rat. Zgodnie z regulaminem po 12 miesiącach terminowej spłaty Bank BPH zwróci kredytobiorcy wartość jednej najniższej spłaconej w tym okresie raty, a po kolejnych 12 miesiącach - wartość kolejnej.

Promocja "Wróć do mnie" jest skierowana zarówno dla dotychczasowych, jak i dla nowych klientów Banku BPH, z wyłączeniem tych, którzy wiosną tego roku zakwalifikowali się do pierwszej jej edycji.

Kredyt gotówkowy Banku BPH można przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalna kwota kredytu wynosi 150 tys. zł, a okres spłaty nawet 120 miesięcy. Bank oferuje ponadto możliwość skorzystania z dobrowolnego ubezpieczenia na wypadek zdarzeń utrudniających lub uniemożliwiających spłatę kredytu.

Klient zainteresowany kredytem może otrzymać wstępną decyzję już podczas pierwszej rozmowy z doradcą, bądź za pośrednictwem strony www.gotowkaonline.pl. Co ważne, zgodnie z realizowaną przez Bank BPH strategią fair play, aby ułatwić klientom zapoznanie się z warunkami umowy, bank przedstawia ją także w formie jednostronicowego dokumentu z podsumowaniem najważniejszych warunków.

Źródło: Bank BPH

Udostępnij artykuł: