Wydarzenia – BS-y a społeczność lokalna: SANBank charytatywnie

NBS 2017/06

Tradycyjnie, co roku na terenie klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli-Rozwadowie organizowany jest piknik charytatywny.

Tradycyjnie, co roku na terenie klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli-Rozwadowie organizowany jest piknik charytatywny.

W tym roku celem pikniku zwanego „kapucyńskim” było zebranie środków na dofinansowanie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży, uczestniczących w zajęciach grup działających przy klasztorze, a także na dokończenie prac remontowych kompleksu budynków na przyklasztornym placu.

To impreza o szczególnym wymiarze, w którą w ramach wolontariatu bezpośrednio angażują się pracownicy Nadsańskiego Banku Spółdzielczego z prezesem zarządu Stanisławem Kłapciem i przewodniczącym Rady Nadzorczej Andrzejem Kocójem na czele.

Kapucyński ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: