Wydarzenia. Europejski Kongres Finansowy: O przyszłości Europy, Polski i bankowości

BANK 2019/07

Zdjęcia: Gdańska Akademia Bankowa

Europejski Kongres Finansowy, który na początku czerwca odbył się w Sopocie poświęcono, podobnie jak w latach poprzednich, dyskusjom o tym, co zrobić, aby przyszłość finansów, a więc i gospodarki, była stabilna, nowoczesna i sprawiedliwa.

Kongres jest miejscem debat, dyskusji i spotkań istotnie powiązanych ze światową i europejską gospodarką oraz rynkiem finansowym. Wyzwania i ryzyka, z którymi przyjdzie zmierzyć się sektorowi finansowemu, mają wiele źródeł: gospodarcze, związane ze zmianami klimatu, geopolityczne, społeczne i dotyczące rozwoju technologicznego. Przedstawiamy państwu pod rozwagę wybrane poglądy, wypowiedzi i opinie ekspertów prezentowane podczas debat organizowanych w ramkach sopockiego kongresu.

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: