Wydarzenia: Krakowski oddział SANBanku w nowej siedzibie

NBS 2016/10

Piękny budynek, duża przestrzeń, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania - tak wygląda nowa placówka oddziału SANBanku w Krakowie.

Piękny budynek, duża przestrzeń, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania - tak wygląda nowa placówka oddziału SANBanku w Krakowie.

12 września 2016 r. dokonano uroczystego otwarcia nowej siedziby krakowskiego oddziału SANBanku. Oddział znajduje się teraz przy ulicy Stawowej 10 (w pobliżu Galerii Bronowickiej).

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście oraz klienci oddziału. Przecięcia wstęgi dokonali: przewodniczący rady nadzorczej Andrzej Kocój, prezes zarządu Stanisław Kłapeć wraz z członkami zarządu oraz dyrektor oddziału Robert Kłapeć. Zgodnie z tradycją nowa placówka została poświęcona przez o. Jerzego Steligę z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie.

Nadsański Bank Spółdzielczy - SANBank jest uniwersalną instytucją finansową opartą wyłącznie na polskim kapitale z prawie 90-letnią tradycją. Na małopolskim rynku finansowym funkcjonuje od ponad 3 lat. Przez ten czas wypracował dobrą markę i mocną pozycję na rynku usług finansowych, szczególnie jeśli chodzi o obsługę sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zwiększając sukcesywnie swoją pozycję, pozyskał znaczną liczbę klientów, dzięki czemu objął większy obszar regionu małopolskiego, otwierając w maju 2015 r. oddział w Tarnowie. Na skutek dynamicznego rozwoju, wzrostu zatrudnienia i doskonalenia standardów jakości obsługi zwiększył również placówkę w Krakowie.

nbs.2016.10.foto.060.b.400xPlacówka oddziału w Krakowie jest jedną z najnowocześniejszych. Wyróżnia ją wysoki standard, funkcjonalny, przestrzenny nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Wykonana jest przede wszystkim z myślą o potrzebach klientów, ale również optymalnej funkcjonalności dla pracowników. W przestronnej sali wyznaczone zostały stanowiska do obsługi bieżącej, w której znajdują się czytelne tablice informacyjne, ekran prezentujący ofertę oraz kącik zabaw dla dzieci. Wyznaczono pokój do indywidualnych spotkań z klientami i salę konferencyjną. Wyodrębniona została również strefa całodobowa z bankomatem i wpłatomatem oraz parking dla klientów.

- Nowa siedziba oddziału to bardzo nowoczesne i przyjazne dla klientów miejsce, w którym postawiliśmy na szybkość obsługi, wygodę i wysokie standardy. To usprawnienia w zakresie prezentacji produktów, doradztwa, obsługi oraz nowe warunki pracy dla całej naszej ekipy. Mam nadzieję, że powstała placówka będzie świadectwem, że wraz ze znakomitymi produktami, jakie oferujemy dla klientów indywidualnych i dla firm, w parze idzie znakomita obsługa w bardzo dobrych warunkach. Jestem przekonany, że estetyczna i funkcjonalna placówka spełni wszelkie oczekiwania naszych klientów - powiedział Robert Kłapeć.

nbs.2016.10.foto.061.a.267xSANBank jest w ścisłej czołówce rankingów banków spółdzielczych działających w Polsce. Bank ma bardzo silną pozycję w regionie podkarpackim, jednak działa również w Krakowie, Tarnowie i Warszawie. Posiada rozbudowaną sieć 24 placówek, dba o lokalną społeczność i nieustannie pozyskuje nowych klientów. Usługi finansowe SANBanku opierają się na przejrzystych zasadach i tworzą elastyczną ofertę dopasowaną do indywidualnych potrzeb klientów. Poza tradycyjnymi produktami depozytowymi i kredytami oferuje również nowoczesne usługi bankowości elektronicznej i mobilnej. Podstawowym zadaniem banku jest wspieranie małych i średnich firm, samorządów oraz inicjatyw społeczno-gospodarczych regionu, w którym prowadzi działalność.

SANBank Oddział w Krakowie w swojej nowej placówce przy ul. Stawowej 10 będzie świadczył pełny wachlarz usług i produktów bankowych w godzinach od 9.00-17.00.

 

Udostępnij artykuł: