Wydarzenia: Krakowski oddział SANBanku w nowej siedzibie

NBS 2016/10

Piękny budynek, duża przestrzeń, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania - tak wygląda nowa placówka oddziału SANBanku w Krakowie.

Piękny budynek, duża przestrzeń, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania - tak wygląda nowa placówka oddziału SANBanku w Krakowie.

12 września 2016 r. dokonano uroczystego otwarcia nowej siedziby krakowskiego oddziału SANBanku. Oddział znajduje się teraz przy ulicy Stawowej 10 (w pobliżu Galerii Bronowickiej).

W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście oraz klienci oddziału. Przecięcia wstęgi dokonali: przewodniczący rady nadzorczej Andrzej Kocój, prezes zarządu Stanisław Kłapeć wraz z członkami zarządu oraz dyrektor oddziału Robert Kłapeć. Zgodnie z tradycją nowa placówka została poświęcona przez o. Jerzego Steligę z Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie.

Nadsański Bank Spółdzielczy – SANBank jest uniwersalną instytucją finansową opartą wyłącznie na polskim kapitale z prawie 90-letnią tradycją. Na małopolskim rynku finansowym funkcjonuje od ponad 3 lat. Przez ten czas wypracował dobrą markę i mocną pozycję na rynku usług finansowych, szczególnie jeśli chodzi o obsługę sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zwiększając sukcesywnie swoją pozycję, pozyskał znaczną liczbę klientów, dzięki czemu objął większy obszar regionu małopolskiego, otwierając w maju 2015 r. oddział w Tarnowie. Na skutek dynamicznego rozwoju, ...

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: