Wydarzenia: SANBank po raz kolejny zagrał z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

NBS 2016/01

10 stycznia 2016 r. Nadsański Bank Spółdzielczy po raz kolejny włączył się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny XXIV Finał WOŚP przebiegał pod hasłem "Mierzymy wysoko".

10 stycznia 2016 r. Nadsański Bank Spółdzielczy po raz kolejny włączył się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczny XXIV Finał WOŚP przebiegał pod hasłem "Mierzymy wysoko".

Zebrana na terenie Stalowej Woli kwota ze 196 puszek została w całości przekazana przez wolontariuszy WOŚP do Nadsańskiego Banku Spółdzielczego. To już 22 akcja liczenia pieniędzy dla stalowowolskiego Sztabu WOŚP, do której chętnie angażują się pracownicy Banku. Wykorzystując swoje umiejętności zawodowe, bankowcy w przeciągu 7 godzin przeliczyli rekordową sumę 98 526 zł. Kwota ta zostanie przeznaczona na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

nbs.2016.01.foto.061.c.400xnbs.2016.01.foto.061.b.400x

nbs.2016.01.foto.062.a.400xSANBank Przedsiębiorcą Przyjaznym Edukacji Zawodowej

W dniu 15 grudnia br. podczas finału I Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy Technicznej "Jak to jest zrobione?" w Centrum Edukacji Zawodowej w Stalowej Woli wyróżniono SANBank statuetką "Przedsiębiorca Przyjazny Edukacji Zawodowej".

Nagrody zostały przyznane przez Janusza Zarzecznego starostę powiatu stalowowolskiego i dotyczyły firm działających na terenie tego miasta. Statuetki to podziękowanie za wsparcie i organizowanie praktyk i staży oraz udział w realizacji projektu "Podkarpacie stawia na zawodowców".

Nadsański Bank Spółdzielczy został doceniony za wkład wniesiony w kształcenie zawodowe młodzieży. Dzięki stałej współpracy z Centrum Edukacji Zawodowej oraz Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Stalowej Woli umożliwia młodzieży nabywanie umiejętności zawodowych w placówkach bankowych na terenie województwa podkarpackiego.

 

nbs.2016.01.foto.062.b.400xPrzede wszystkim klient

Bank Spółdzielczy w Ostrowi Mazowieckiej inwestuje w szkolenia swoich klientów. Oferta cieszy się dużym zainteresowaniem, co wytycza kierunek działań na cały 2016 r. dla Zespołu Wsparcia Sprzedaży oraz Marketingu i Promocji Banku.

Najbliższe szkolenie odbędzie się 22 stycznia br. w centrali banku. Tematyka bardzo popularna i aktualna, zwłaszcza wśród nowych inwestorów: "Dotacje UE dla Sektora MŚP na lata 2014-2020." Mali i średni przedsiębiorcy otrzymają odpowiedź na nurtujące ich pytania oraz uzyskają na miejscu pomoc doradców odnośnie planowanych źródeł finansowania. Zapoznają się z zasadami przygotowania projektu inwestycyjnego, jak również z możliwościami otrzymania wsparcia poza unijnego - dotacji budżetowych dla sektora MŚP.

Ofertę szkoleń oraz doradztwa bank systematycznie i elastycznie dostosowuje do klienta, reagując na jego bieżące potrzeby. Współpracuje przy tym z samorządami oraz partnerami zewnętrznymi. Takim wspólnym przedsięwzięciem było szkolenie przeprowadzone 27. listopada ub. r. w Czerwinie dla sektora rolniczego, poświęcone profilaktyce i leczeniu bydła. Zostało zorganizowane przez oddziały banku w Lubotyniu i Ostrołęce, Urząd Gminy Czerwin oraz Weterynaryjne Laboratorium Diagnostyczne EPILAB. W trakcie spotkania ofertę produktową banku omówiły: Krystyna Polakowska, dyrektor oddziału w Lubotyniu i Agnieszka Malinowska, dyrektor oddziału w Ostrołęce.

Wspomniane działania wpisują się w filozofię prowadzenia biznesu, w której BS w Ostrowi Mazowieckiej bierze pod uwagę oczekiwania otoczenia.

 

Udostępnij artykuł: