Wygodne Konto za 1 zł dla emerytów i rencistów

Finanse osobiste

Każdy rencista czy emeryt, który nie ma jeszcze konta, teraz może założyć je za darmo. Za prowadzenie takiego rachunku zapłaci zaś 1 zł, a dodatkowo otrzyma jeszcze roczny pakiet Assistance.

Pixabay.com

Każdy rencista czy emeryt, który nie ma jeszcze konta, teraz może założyć je za darmo. Za prowadzenie takiego rachunku zapłaci zaś 1 zł, a dodatkowo otrzyma jeszcze roczny pakiet Assistance.

Każdy #rencista czy #emeryt, który nie ma jeszcze konta, teraz może założyć je za darmo. #SGB #ZUS #konto #banki

Już jest dostępne Wygodne Konto, specjalnie przygotowane przez Banki Spółdzielcze SGB i Banki Spółdzielcze z Grupy BPS w porozumieniu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. To oferta dla wszystkich pobierających renty i emerytury, którzy do tej pory nie zdecydowali się na założenie konta. Konto dostępne jest również w Banku BPS oraz w SGB-Banku.Wygodne Konto dla Klientów ZUS to przede wszystkim sposób na podniesienie bezpieczeństwa swojego i swoich pieniędzy, a także dostępność świadczeń bez konieczności oczekiwania na listonosza. Założenie konta jest bezpłatne, nie ma też opłat za wydanie, obsługę, ani wznowienie karty do konta. Wypłacanie gotówki z bankomatów Grupy BPS i SGB (około 3,8 tys. bankomatów w kraju) również nic nie kosztuje.

Pomoc w domu i podróżyProwadzenie konta to koszt jedynie 1 zł miesięcznie, w tej opłacie mieści się dodatkowy, roczny pakiet Assistance, obejmujący pomoc w domu, pomoc medyczną na terenie RP, podczas podróży zagranicznej oraz podróży samochodem, a dodatkowo ubezpieczenie bagażu podróżnego.– Banki Spółdzielcze wspólnie z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oferują bezpieczną i przyjazną usługę, zwiększającą komfort codziennego życia wielu emerytów i rencistów – mówi Zdzisław Kupczyk, prezes zarządu Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. - To ważne zwłaszcza na terenach odległych od dużych ośrodków miejskich, a wszędzie tam mają swoje placówki Banki Spółdzielcze – dodaje.– Banki Spółdzielcze działają lokalnie, to znaczy blisko swoich Klientów, słyną z dobrych relacji i wysokiego poziomu obsługi – mówi Paweł Pyzik, Wiceprezes Zarządu, p.o. Prezesa Zarządu SGB-Banku SA. – Pracownicy zawsze chętnie pomogą i odpowiedzą na wszystkie pytania. Założenie Wygodnego Konta jest szybkie i nieskomplikowane, a pozwoli zyskać swobodę w zarządzaniu pieniędzmi i bezpieczeństwo ich posiadania – dodaje prezes Pyzik.Więcej informacji na www.sgb.pl oraz na www.wygodnekontozus.pl

Źródło: Informacja prasowa SGB

 
Udostępnij artykuł: