Wygraj podróż na nasze konto – nowa promocja w Banku BPH

Bankowość

Bank BPH zaprasza posiadaczy Kapitalnego lub Maksymalnego Konta do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest 300 bonów podróżnych.

W nowej promocji kont Banku BPH do wygrania są bony podróżne o wartości 500 lub 700 zł. W konkursie mogą wziąć udział zarówno dotychczasowi, jak i nowi posiadacze Kapitalnego lub Maksymalnego Konta1. Konto musi być utrzymane co najmniej do dnia przyznania nagrody. Konkurs będzie się odbywał w 5 miesięcznych cyklach. Pierwszy cykl konkursu rozpoczyna się 18 lipca 2012 r., a ostatni kończy się 17 grudnia 2012 r.

Aby wygrać bon podróżny, potrzeba bardzo niewiele – wystarczy korzystać z podstawowych funkcji konta osobistego przez jeden cykl konkursu, czyli:

  • wykonać minimum jedną transakcję bezgotówkową kartą do konta na terenie Polski,
  • zalogować się przynajmniej raz do bankowości elektronicznej Sez@m,
  • zapewnić wpływy na konto w wysokości minimum 1 tys. zł z tytułów akceptowanych przez Bank (np. wynagrodzenia).

120719.wygraj.podroz.plakat.01.249x255Należy także rozwiązać zadanie konkursowe, które można znaleźć na stronie internetowej Banku.

Jury w każdym z cykli konkursu nagrodzi 60 autorów najbardziej pomysłowych rozwiązań zadania konkursowego. Bony o wartości 500 zł otrzymają użytkownicy Kapitalnego Konta, natomiast użytkownicy Maksymalnego Konta mogą liczyć na bony warte 700 zł każdy. Uczestnik konkursu może wygrać maksymalnie 5 bonów podróżnych. Nagrody można wykorzystać przez cały rok od momentu ich uzyskania.

Szczegóły konkursu „Podróże z Bankiem BPH – 2012” w regulaminie, który jest dostępny w placówkach Banku i na stronie www.bph.pl.

Kapitalne i Maksymalne Konto Banku BPH są wyposażone w darmowy pakiet usług assistance obejmujący m.in. assistance medyczne, domowe i samochodowe. Użytkownicy Maksymalnego Konta mogą także korzystać z ubezpieczenia w podróży bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ubezpieczenie w podróży obejmuje m.in. zwrot kosztów leczenia do 100 tys. zł, następstwa nieszczęśliwych wypadków do 100 tys. zł, ubezpieczenie bagażu podróżnego do 1 tys. zł, czy koszty opóźnienia lotu do 1 tys. zł.

Prowadzenie Kapitalnego Konta kosztuje miesięcznie 9,99 zł, a Maksymalnego Konta – 14,99 zł, przy czym Bank BPH nie pobiera opłat za codzienne transakcje. W praktyce oznacza to:

  • 0 zł prowizji za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce, a z kartą do Maksymalnego Konta – także za granicą.
  • 0 zł za wydanie, wznowienie i obsługę karty do konta.
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych realizowane w oddziałach i placówkach partnerskich Banku oraz za pośrednictwem bankowości telefonicznej i Internet.
  • 0 zł za regulowanie rachunków w formie poleceń zapłaty (np. za gaz, energię elektryczną, telefon).
  • 0 zł za realizację zleceń stałych (np. opłaty za Internet, czynsz, telewizję kablową).
  • 0 zł za dostęp do konta przez Internet za pośrednictwem platformy Sez@m.

1 nowi posiadacze Kapitalnego lub Maksymalnego konta powinni je otworzyć pomiędzy 18 lipca a 17 września 2012 r., nie powinni jednak być posiadaczami żadnego konta osobistego w Banku BPH od 18 stycznia 2012 r.

Źródło: Bank BPH

Udostępnij artykuł: