Wygraj Toyotę Prius i inne zielone nagrody z BOŚ Bankiem

Bankowość

Hybrydowa Toyota Prius, rowery Giant Simple i 500 nagród gwarantowanych - kasków rowerowych to nagrody w najnowszych konkursach BOŚ Banku "Otwórz konto - odbierz kask" i "Ekojazda".

Hybrydowa Toyota Prius, rowery Giant Simple i 500 nagród gwarantowanych - kasków rowerowych to nagrody w najnowszych konkursach BOŚ Banku "Otwórz konto - odbierz kask" i "Ekojazda".

Aby wziąć udział w zabawie, wystarczy założyć Konto eko-Polska, korzystać aktywnie z karty debetowej MasterCard® i zarejestrować swoje transakcje na www.ekojazda.eko-polska.pl. Oba konkursy trwają do 20 grudnia 2013 roku.

W konkursie "Otwórz Konto - Odbierz Kask" już 3 transakcje bezgotówkowe na kwotę łączną minimum 100 zł - wykonane kartą MasterCard wydaną do Konta eko-Polska, gwarantują nagrodę pierwszym 500 Klientom - zielony kask rowerowy. Wystarczy zarejestrować transakcje na stronie www.ekojazda.eko-polska.pl.

W ramach drugiego konkursu "Ekojazda", Klienci BOŚ Banku biorąc udział w grze online mogą wygrać ekologiczny samochód Toyota Prius z napędem hybrydowym lub jeden z pięciu rowerów marki GIANT. Wykonane wcześniej i zarejestrowane na stronie www.ekojazda.eko-polska.pl trzy transakcje kartą debetową, uprawniają do 5 przejazdów wirtualnym rowerem w grze online, czyli dają 5 szans na zdobycie punktów. Każde trzy kolejne transakcje, to następne 5 przejazdów umożliwiających zwiększenie zebranej liczby punktów. Nagrody czekają na Klientów, którzy uzyskają najwięcej punktów w grze.

Każdy Klient może wygrać nagrodę w obu konkursach. Obie promocje trwają do 20 grudnia 2013 roku.

Dodatkowo wybierając Konto eko-Polska BOŚ Banku, Klienci mogą skorzystać z programu lojalnościowego MasterCard Rewards - płacąc kartą debetową MasterCard zbierają punkty, które wymieniają na atrakcyjne nagrody. Konto eko-Polska gwarantuje bezpłatne przelewy krajowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty, bezpłatną usługę wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz niskie koszty za prowadzenie konta i wykonywanie przelewów.

Portal eko-Polska.pl to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny styl życia. Dzięki informacjom zawartym na stronie, internauta w prosty sposób odszuka miejsca, w których może zdrowo zjeść, kupić ekologiczną żywność, wziąć udział w eko wydarzeniach oraz zobaczyć miejsca, w których warto wypocząć. eko-Polska, to także centrum informacji dla tych wszystkich, którzy chcą się dowiedzieć jak dzięki ekologii wydawać mniej i oszczędzać więcej.

Więcej informacji na www.ekojazda.eko-polska.pl

Źródło: Bank Ochrony Środowiska S.A.

Udostępnij artykuł: