Wyprzedane bilety VIP Gold, czyli gorący weekend w Trójmieście na PGE ARENIE

Finanse i gospodarka

Na murawie mecz Ekstraklasy, a w strefie VIP - Harleye, Mercedes i dużo muzyki na żywo. Tak będzie w tę sobotę na PGE ARENIE w Gdańsku.

Na murawie mecz Ekstraklasy, a w strefie VIP - Harleye, Mercedes i dużo muzyki na żywo. Tak będzie w tę sobotę na PGE ARENIE w Gdańsku.

Emocji na boisku dostarczą zawodnicy Lechii Gdańsk i Legii Warszawa. Już w najbliższą sobotę, 11 kwietnia, o godzinie 15.30 rozpocznie się spotkanie 27. kolejki Ekstraklasy, o którym mówi się, że będzie najgorętszym meczem tego sezonu w Gdańsku.

Podczas meczu goście strefy VIP gdańskiego stadionu będą mogli między innymi zobaczyć nowy model Mercedesa CLA, okrzykniętego ikoną designu. Gdański pokaz nastąpi tuż po premierze auta w Genewie. Ale to nie jedyny motoryzacyjny punkt programu na tę sobotę.
150411.pge.arena.gdansk.02.600

- W strefie lóż przedstawimy dwa modele legendy motocykli. Opowie o nich szef serwisu Harley-Davidson, który już przygotowuje się do otwarcia w Gdańsku nowego salonu. Nasi goście nie tylko obejrzą te niezwykłe maszyny, ale będą mieli też pierwszeństwo w umówieniu jazd próbnych i testowych - mówi Bartłomiej Przybyciel, Hospitality Manager w Arena Gdańsk Operator.
150411.pge.arena.gdansk.03.600150411.pge.arena.gdansk.04.600

W dobrym towarzystwie

Dodatkowe atrakcje przygotowano z myślą o gościach Strefy VIP na gdańskim stadionie, dostępnej w ramach oferty Lechia Gdańsk Prestige Club. Korzystają z niej najemcy lóż biznesowych oraz osoby kupujące bilety Gold i Silver. Bilety Gold na sobotni mecz zostały wyprzedane już tydzień przed Świętami Wielkanocnymi. Niemal 85% procent lóż na PGE ARENIE ma stałych najemców. Prawie wszystkie pozostałe wolne loże znalazły najemców właśnie na sobotni mecz.

150411.pge.arena.gdansk.07.646- Każde duże wydarzenie na stadionie daje naszym gościom możliwości nawiązywania nowych czy pielęgnowania dotychczasowych kontaktów biznesowych. Znaczna część z nich odwiedza nas regularnie, będąc stałymi najemcami lóż biznesowych - podkreśla Marcin Szczukowski, Hospitality Manager w Arena Gdańsk Operator. - Dla nas Lechia Gdańsk Prestige Club to coś więcej niż klub biznesu. To platforma wymiany nie tylko kontaktów, ale także wiedzy, doświadczeń i pomysłów.

Strona muzyczna sobotniego wydarzenia również zapowiada się ciekawie. Na scenie Lechia Gdańsk Prestige Club wystąpi trójmiejska formacja Funkloopy. Dziewięcioosobowy zespół ma na swoim koncie płytę zatytułowaną "Radiofrendli", a obecnie pracuje nad materiałem na kolejny krążek.

Wszystko o wolnym czasie

Po sąsiedzku z PGE ARENĄ zarówno w tę sobotę, jak i w niedzielę, można wybrać się na Festiwal Turystyki i Czasu Wolnego. W halach AmberExpo zaprezentowane zostaną najnowsze trendy w rekreacji i rozrywce oraz propozycje kulturalne i turystyczne z całego regionu. Na stoisku PGE ARENY będzie można się dowiedzieć, jakich atrakcji dostarcza FUN ARENA - czyli największy park rozrywki na Pomorzu działający na gdańskim stadionie. A już na miejscu można wypróbować symulator wyścigu z kierownicą Logitech G27 i rajdowym siedzeniem.
150411.pge.arena.gdansk.05.600

Wraz z biletem wstępu na targi każdy gość otrzyma 50-procentową zniżkę na niektóre atrakcje w FUN ARENIE. Festiwalowi Turystyki i Czasu Wolnego towarzyszyć będą dodatkowe imprezy, między innymi zlot popularnych food trucków z całej Polski, Bike Festiwal dla fanów dwóch kółek oraz kolejna edycja Baltic Games czyli największego festiwalu sportów ekstremalnych w Polsce.
150411.pge.arena.gdansk.06.600

Źródło: Arena Gdańsk Operator

Udostępnij artykuł: