Wyróżnienia dla zasłużonych

BANK 2016/11

Związek Banków Polskich świętuje w tym roku 25-lecie. Dlatego też najważniejsze kongresy i konferencje, przygotowane przez ZBP, jak i te, którym patronuje, nawiązują do jubileuszu samorządu bankowego. W ich trakcie osobom zasłużonym dla polskiej bankowości wręczane są medale Mikołaja Kopernika Związku Banków Polskich oraz odznaki honorowe ZBP.

W październiku przedstawicieli sektora bankowego uhonorowano podczas Kongresu Ryzyka Bankowego, Forum Usług Płatniczych, Spotkania Dyrektorów Departamentów Kadr i Szkolenia Banków, a także w trakcie wręczenia certyfikatów ZBP (w ramach Systemu Standardów Kwalifikacyjnych w Bankowości Polskiej). W czasie tej ostatniej uroczystości wyróżniono osoby zaangażowane w proces kształcenia kadr bankowych.

Odznakę Honorową ZBP otrzymał

dr hab. Tomasz Siudek – profesor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, kierownik Podyplomowych Studiów Bankowości i Finansów, autor publikacji i analiz o rozwoju bankowości spółdzielczej w Polsce, aktywny współpracownik ZBP.

Medalem im. Mikołaja Kopernika ZBP uhonorowani zostali:

Waldemar Gieryszewski

Artykuł jest płatny. Aby uzyskać dostęp można:

  • zalogować się na swoje konto, jeśli wcześniej dokonano zakupu (w tym prenumeraty),
  • wykupić dostęp do pojedynczego artykułu: SMS, cena 5 zł netto (6,15 zł brutto) - kup artykuł
  • wykupić dostęp do całego wydania pisma, w którym jest ten artykuł: SMS, cena 19 zł netto (23,37 zł brutto) - kup całe wydanie,
  • zaprenumerować pismo, aby uzyskać dostęp do wydań bieżących i wszystkich archiwalnych: wejdź na aleBank.pl/sklep.

Uwaga:

  • zalogowanym użytkownikom, podczas wpisywania kodu, zakup zostanie przypisany i zapamiętany do wykorzystania w przyszłości,
  • wpisanie kodu bez zalogowania spowoduje przyznanie uprawnień dostępu do artykułu/wydania na 24 godziny (lub krócej w przypadku wyczyszczenia plików Cookies).

Komunikat dla uczestników Programu Wiedza online:

  • bezpłatny dostęp do artykułu wymaga zalogowania się na konto typu BANKOWIEC, STUDENT lub NAUCZYCIEL AKADEMICKI

Udostępnij artykuł: