XI finał konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”

Finanse i gospodarka

Bank Spółdzielczy w Limanowej sponsorem nagrody głównej w konkursie "Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim".

Bank Spółdzielczy w Limanowej sponsorem nagrody głównej w konkursie "Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim".

28 kwietnia 2016 r. w I LO w Limanowej odbył się XI finał konkursu "Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim". Konkurs ten jest dedykowanym uczniom szkół średnich z powiatu limanowskiego. W tegorocznej edycji wzięło w nim udział 62 uczniów z 7 szkół ponadgimnazjalnych prezentując 33 prace konkursowe.

Celem konkursu jest promocja postaw przedsiębiorczości wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Limanowskiego. W trakcie konkursu wyłoniono najciekawsze pomysły na prowadzenie działalności gospodarczej. Kryterium oceny było m.in. realność, innowacyjność i dostosowanie pomysłu do potrzeb rynku.

160717.limanowski.02.400x

160717.limanowski.03.400x

Nagrodzone osoby w XI edycji konkursu "Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim"  to:

  • I miejsce - Anna Żelichowska i Małgorzata Opioła z ZS w Szczyrzycu za pomysł na biznes: Produkcja Cydru Szczyrzyckiego "Pestka". Fundatorem nagrody głównej był Bank Spółdzielczy w Limanowej. Nagrodę wręczył wiceprezes Banku - Tadeusz Wątroba.
  • II miejsce - Angelika Bulanda z ZS Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej, za pomysł na biznes: Mobilna Myjnia Parowa "PAROWÓZ". Nagrodę, którą wręczał przedstawiciel fundacji - Łukasz Pasiut - ufundowała Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa.
  • III miejsce - Natalia Pytel i Michał Skwarczek z ZS Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego
w Limanowej za pomysł na biznes: "FABRYKA DOBREGO NASTROJU". Fundatorem nagrody była Fundacje Rozwoju Regionu Rabka, którą wręczył Prezesa Fundacji - Macieja Kopytka.

160717.limanowski.04.400x

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Źrodło: aleBank

Udostępnij artykuł: