XV ALRK: „Pokażemy Ci ścieżki kariery, a Ty wybierzesz własną”

Edukacja

Jeszcze jest szansa by dołączyć do wyjątkowej społeczności Liderów Biznesu. Do 5 kwietnia 2020 r. trwa rekrutacja do jubileuszowej 15. edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego
Akademia Liderów Rynku Kapitałowego Fot. ALRK

Jeszcze jest szansa by dołączyć do wyjątkowej społeczności Liderów Biznesu. Do 5 kwietnia 2020 r. trwa rekrutacja do jubileuszowej 15. edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego.

#AkademiaLiderówRynkuKapitałowego to unikalny program kierowany do młodych ludzi. A na tym etapie, okazji by w tak w bezpośredni sposób czerpać z wiedzy, doświadczenia i rad liderów biznesu, nie zdarza się zbyt wiele #EdukacjaEkonomiczna @fundacjapagi

ALRK to dwutygodniowa, bezpłatna szkoła letnia, wypełniona intensywnym kursem wiedzy ze świata finansów.

Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie!

ALRK, to szansa dla studentów na poznanie różnych ścieżek rozwoju kariery na rynku finansowym. Zajęcia podczas Akademii prowadzą specjaliści z firm partnerskich z różnych obszarów rynku finansowego, co pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności i zainteresowań na wielu polach. Po zakończeniu szkoły letniej, stypendyści programu mają szansę odbyć co najmniej 2-miesięczne, płatne staże w firmach partnerskich.

Absolwenci działają razem dalej

Dodatkową wartością wynikającą z udziału w Akademii jest możliwość tworzenia programu i jego przyszłych edycji. Alumni programu dołączają do wyjątkowej społeczności Akademii Liderów Rynku Kapitałowego i Fundacji im. Lesława A. Pagi.

Uczestnicy ALRK mogą zaangażować się w działania Fundacji i uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach i spotkaniach. Mają również dostęp do ofert pracy nadesłanych przez Partnerów Fundacji oraz jej starszych Alumnów.

– Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to unikalny program kierowany do młodych ludzi. A na tym etapie, okazji by w tak w bezpośredni sposób czerpać z wiedzy, doświadczenia i rad liderów polskiej sceny biznesu, nie zdarza się zbyt wiele – podkreśla Bartłomiej Popczyk, konsultant Bain & Company, Alumn IX edycji ALRK.

Kogo szukamy?

Dołącz do Akademii Liderów Rynku Kapitałowego jeśli:

‒ Jesteś studentem lub absolwentem (do 27. roku życia) uczelni wyższej w Polsce lub zagranicą i masz ukończony drugi rok studiów licencjackich

‒ Interesujesz się finansami i chcesz poznać możliwości rozwoju w tym obszarze

‒ Chcesz sięgać po więcej i myślisz o karierze na stanowiskach kierowniczych

‒ Cenisz wartość współpracy w zespole i rozumiesz, że biznes opiera się na dobrych relacjach i zaangażowaniu,

‒ Chcesz realizować swoje cele zawodowe, działając na rzecz dobra wspólnego,

‒ Jesteś w stanie realnie wzbogacić społeczność programu i wnieść do Akademii wartość dodaną.

Portal aleBank.pl jest patronem medialnym ALRK.

Program Akademii Liderów Rynku Kapitałowego oferuje:

‒ unikatową wiedzę z zakresu rynku kapitałowego;

‒ spotkanie z wybitnymi ekspertami i praktykami świata finansów;

‒ zdobycie ważnych umiejętności menedżerskich na najwyższym poziomie;

‒ dołączenie do wyjątkowej społeczności Fundacji im. Lesława A. Pagi, która w ciągu 17 lat wykształciła blisko sześć tysięcy Alumnów.

Akademia odbywa się od 6 do 19 lipca 2020 r.

Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz rekrutacyjny: https://forms.gle/RaJjBwHuAdyix4gL6

Masz pytania?

28 marca o godz. 18.00 zapraszamy na webinar informacyjny. Będzie można zadać pytania uczestnikom programu –  jak najlepiej wypełnić formularz rekrutacyjny? Na co komisja zwraca największą uwagą? Dlaczego warto wziąć udział w programie? Jak wyglądają staże w firmach partnerskich?

Na wszystkie pytania odpowiedzą Alumni ostatnich edycji Akademii. Webinar zostanie udostępniony na fanpage’u Akademii.

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego
Udostępnij artykuł: